Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir diyorsan erkekleri etkilemenin püf noktaları ve taktikleri burada.

Gün içerisinde evde, işte, okulda ya da erkekleri sekste etkilemenin yolları hakkında merak edilen her şeyi anlattık!

Ek olarak “erkekleri etkilemenin yolları test” çözme şansı da burada!

mojo akademi

Erkekleri Etkilemenin Püf Noktaları

Erkekleri etkilemenin püf noktaları olarak kullanabileceğiniz yolları aşağıdaki satırlarda bulacaksınız. Bu taktikleri hedefinizdeki erkek üzerinde uyguladıktan sonra size karşı kayıtsız kalamayacağını siz de gözlemleyebilirsiniz. Önereceğimiz uygulamalarla erkekleri etkilemek kısa sürede mümkün. Erkeği etkilemek için ne yapmalı diyenlere bu püf noktalarını anlatırken Amazon kadınlarından bazı örnekler verelim.

Erkekleri Etkilemenin Yollarında Amazon Kadınları Ne Yapıyordu?

Amazon kadınlarını eminiz ki çoğunuz duymuşsunuzdur. Savaşçı özellikleri ağır basan bu kadınlar günümüz animasyon dünyasında, son derece seksi kıyafetler giyen harika vücutlu kadınlar olarak resmedilirler. Gelin görün ki gerçek pek de öyle değildi. Mesela, bir erkek için son derece çekici kadın uzuvlarından biri olan göğüsleri deformeydi. Savaşta atacakları oku daha iyi kavrayıp oku daha çok gerebilmek için göğüslerinden birini keserlerdi. Yani, Amazon kadınları bir erkek için fiziksel açıdan etkileyici kadınlar sınıfında değildiler. Peki, komşu kabilelerdeki erkekler bu kadınlara taparcasına nasıl aşık oldular, nasıl bir sırra sahiptiler? Erkekleri etkilemek için ne yapmalı sorusunun kilit cevabı işte bu noktada yatıyor.

Erkekleri Etkileme Yollarında Nasıl Bir Sırra Sahiptiler?

Günümüzden bazı örneklerle açıklamaya çalışalım…

Örneğin, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer hakkında tartışmalara sebep olan şu bilindik mesele! Başak Dizer’in güzelliğini, Kıvanç Tatlıtuğ’un yakışıklılığına denk göremeyen ve ‘Bu ilişki nasıl olabiliyor?’ diyen pek çok kişi oldu. Kıvanç gibi dünya güzeli bir adam, barbie bebek olmayan Başak Dizer’e nasıl aşık oluyordu? Matt Damon gibi yakışıklı bir dünya starı Luciana Barroso’da ne buluyordu? Ve aynı durumda olan başka çiftler hakkında da onlarca soru…

Bize göre çok sığ ilimli sorular bunlar ama erkekleri etkileyen temel dinamiklerin ne olduğunu ve püf noktalarını sizlere daha iyi anlatabilmemiz için gayet iyi örnekler!

Erkekleri etkilemenin ve onların aşkını kazanmanın en önemli yolunun güzellik olmadığını bilmelisiniz hanımlar. Bir erkek nazarında etkileyici ve çekici bir konumda olmak için asıl önemli olan şey, erkeğin dürtülerini harekete geçiren temel dinamikleri kullanmaktır. Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel dinamiklerin neler olduğunu bilen bir kadın istediği her erkeği elde edebilir. Halk arasında ‘Çirkin Şansı’ denilen şey budur. Doğru metotları uygulamakla elde edilen avantajlar bütünü erkeğin aşkını kazandırır! İşin püf noktası budur.

Erkeği Etkilemenin Yollarında Onların Psikolojik Gerçeklerinden Faydalanın!

Erkeklerin psikolojik gerçeklerini öğrendiğinizde siz de püf noktalara temas edebilir ve istediğiniz erkeği kendinize doğru kolaylıkla çekebilirsiniz. Bu temel dinamikler, erkeğe göstereceğiniz davranışlarda ve ona olan yaklaşımlarınızda yatar. Örneğin, 13 Tılsımlı Özellik. Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli faktörlerden biridir. 13 Özellik, erkeği aşka sürükleyen dürtüleri harekete geçirmenizi sağlayan temel dinamiklerden sadece bir tanesidir.

Erkek nazarında, ideal ve çok çekici bir kadın olmanın psikolojik sırları bu 13 özelliğin avucunda bulunmaktadır. Faydalarını sıralı şekilde sayacak olursak;

  1. ilgi duyduğunuz erkeğin size olan ilgisi ve farkındalığının açılmasını sağlar,
  2. Size dikkat kesilmiş hale gelmesini sağlar,
  3. Dikkati sizdeyken gördükleriyle iç dünyasında aşka doğru bir yol oluşur,
  4. Görmeye devam ettikleriyle sizi gitgide daha çok beğenmeye başlar,
  5. Beşinci aşamada size karşı aşk duyduğunu fark etmeye başlar.
  6. Son aşamada kör kütük aşık olur!

Erkekleri Etkilemenin Yollarında Bu Temel Dinamikleri Nasıl Uygulayacağım?

Temel dinamikler olarak adlandırılan davranış biçimlerinin

  • Ne olduğunu?
  • Kendinize nasıl empoze edeceğinizi?
  • Etkilemek istediğiniz erkeğe bunları nasıl uygulayacağınızı?

Onu Elde Et pdf kitabı sırasıyla adım adım anlatıyor. Erkekleri etkilemenin yolları kitabı olarak fenomen olmuş bir kitap bu. Mojo İlişki Uzmanlığı Akademisi ve E-Kitap Dünyası Ar-Ge tarafından hazırlanmış bu pdf kitabı bilgisayar ya da telefonunuza indirerek hemen okumaya başlayabilir ve erkekleri etkilemenin püf noktalarını nasıl uygulayacağınızı tüm adımlarıyla öğrenebilirsiniz.

Pdf kitabı okumak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

hoslandığın bir erkeği kendine bağlamak

Resmi göremiyorsan okumak için buraya da tıklayabilirsin!

Erkekleri etkilemenin yolları ve püf noktaları

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir