Kategoriler
İlişkiler Üzerine En iyi Kitaplar Onu Elde Et Kitabı Oku

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir diyorsan erkekleri etkilemenin püf noktaları ve taktikleri burada.

Gün içerisinde evde, işte, okulda ya da erkekleri sekste etkilemenin yolları hakkında merak edilen her şeyi anlattık!

Ek olarak “erkekleri etkilemenin yolları test” çözme şansı da burada!

Erkekleri Etkilemenin Yolları 1

Erkekleri Etkilemenin Püf Noktaları

Erkekleri etkilemenin püf noktaları olarak kullanabileceğiniz yolları aşağıdaki satırlarda bulacaksınız. Bu taktikleri hedefinizdeki erkek üzerinde uyguladıktan sonra size karşı kayıtsız kalamayacağını siz de gözlemleyebilirsiniz. Önereceğimiz uygulamalarla erkekleri etkilemek kısa sürede mümkün. Erkeği etkilemek için ne yapmalı diyenlere bu püf noktalarını anlatırken Amazon kadınlarından bazı örnekler verelim.

Erkekleri Etkilemenin Yollarında Amazon Kadınları Ne Yapıyordu?

Amazon kadınlarını eminiz ki çoğunuz duymuşsunuzdur. Savaşçı özellikleri ağır basan bu kadınlar günümüz animasyon dünyasında, son derece seksi kıyafetler giyen harika vücutlu kadınlar olarak resmedilirler. Gelin görün ki gerçek pek de öyle değildi. Mesela, bir erkek için son derece çekici kadın uzuvlarından biri olan göğüsleri deformeydi. Savaşta atacakları oku daha iyi kavrayıp oku daha çok gerebilmek için göğüslerinden birini keserlerdi. Yani, Amazon kadınları bir erkek için fiziksel açıdan etkileyici kadınlar sınıfında değildiler. Peki, komşu kabilelerdeki erkekler bu kadınlara taparcasına nasıl aşık oldular, nasıl bir sırra sahiptiler? Erkekleri etkilemek için ne yapmalı sorusunun kilit cevabı işte bu noktada yatıyor.

Erkekleri Etkileme Yollarında Nasıl Bir Sırra Sahiptiler?

Günümüzden bazı örneklerle açıklamaya çalışalım…

Örneğin, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer hakkında tartışmalara sebep olan şu bilindik mesele! Başak Dizer’in güzelliğini, Kıvanç Tatlıtuğ’un yakışıklılığına denk göremeyen ve ‘Bu ilişki nasıl olabiliyor?’ diyen pek çok kişi oldu. Kıvanç gibi dünya güzeli bir adam, barbie bebek olmayan Başak Dizer’e nasıl aşık oluyordu? Matt Damon gibi yakışıklı bir dünya starı Luciana Barroso’da ne buluyordu? Ve aynı durumda olan başka çiftler hakkında da onlarca soru…

Bize göre çok sığ ilimli sorular bunlar ama erkekleri etkileyen temel dinamiklerin ne olduğunu ve püf noktalarını sizlere daha iyi anlatabilmemiz için gayet iyi örnekler!

Erkekleri etkilemenin ve onların aşkını kazanmanın en önemli yolunun güzellik olmadığını bilmelisiniz hanımlar. Bir erkek nazarında etkileyici ve çekici bir konumda olmak için asıl önemli olan şey, erkeğin dürtülerini harekete geçiren temel dinamikleri kullanmaktır. Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan temel dinamiklerin neler olduğunu bilen bir kadın istediği her erkeği elde edebilir. Halk arasında ‘Çirkin Şansı’ denilen şey budur. Doğru metotları uygulamakla elde edilen avantajlar bütünü erkeğin aşkını kazandırır! İşin püf noktası budur.

Erkeği Etkilemenin Yollarında Onların Psikolojik Gerçeklerinden Faydalanın!

Erkeklerin psikolojik gerçeklerini öğrendiğinizde siz de püf noktalara temas edebilir ve istediğiniz erkeği kendinize doğru kolaylıkla çekebilirsiniz. Bu temel dinamikler, erkeğe göstereceğiniz davranışlarda ve ona olan yaklaşımlarınızda yatar. Örneğin, 13 Tılsımlı Özellik. Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli faktörlerden biridir. 13 Özellik, erkeği aşka sürükleyen dürtüleri harekete geçirmenizi sağlayan temel dinamiklerden sadece bir tanesidir.

Erkek nazarında, ideal ve çok çekici bir kadın olmanın psikolojik sırları bu 13 özelliğin avucunda bulunmaktadır. Faydalarını sıralı şekilde sayacak olursak;

 1. ilgi duyduğunuz erkeğin size olan ilgisi ve farkındalığının açılmasını sağlar,
 2. Size dikkat kesilmiş hale gelmesini sağlar,
 3. Dikkati sizdeyken gördükleriyle iç dünyasında aşka doğru bir yol oluşur,
 4. Görmeye devam ettikleriyle sizi gitgide daha çok beğenmeye başlar,
 5. Beşinci aşamada size karşı aşk duyduğunu fark etmeye başlar.
 6. Son aşamada kör kütük aşık olur!

Erkekleri Etkilemenin Yollarında Bu Temel Dinamikleri Nasıl Uygulayacağım?

Temel dinamikler olarak adlandırılan davranış biçimlerinin

 • Ne olduğunu?
 • Kendinize nasıl empoze edeceğinizi?
 • Etkilemek istediğiniz erkeğe bunları nasıl uygulayacağınızı?

Onu Elde Et pdf kitabı sırasıyla adım adım anlatıyor. Erkekleri etkilemenin yolları kitabı olarak fenomen olmuş bir kitap bu. Mojo İlişki Uzmanlığı Akademisi ve E-Kitap Dünyası Ar-Ge tarafından hazırlanmış bu pdf kitabı bilgisayar ya da telefonunuza indirerek hemen okumaya başlayabilir ve erkekleri etkilemenin püf noktalarını nasıl uygulayacağınızı tüm adımlarıyla öğrenebilirsiniz.

Pdf kitabı okumak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Onu elde et kitabı

Resmi göremiyorsan okumak için buraya da tıklayabilirsin!

Erkekleri etkilemenin yolları ve püf noktaları

Kategoriler
Onu Elde Et Kitabı Oku İlişkiler Üzerine En iyi Kitaplar

Onu Elde Et Kitabı Oku

Onu Elde Et kitabı oku-Onu Elde Et pdf kitabını oku ve sen de erkekleri etkilemenin yollarını keşfet. Onu Elde Et pdf kitap incele ve sana uygun olanı oku.

Aşağıdaki satırlarda Onu Elde Et pdf kitabının tekli ve çoklu setlerinin özelliklerini inceleyebilir ve işinize en çok yarayacak olanı seçip, okuyabilirsiniz. Kitabın hangi versiyonunu okumanız gerektiğine karar verebilmeniz için size yardımcı olacak bilgiler aşağıdadır.

Kategoriler
Kadınlara Cinsel Bilgiler

Yatakta Tapılan Kadın Ol

Yatakta tapılan kadın ol yani yatağın kraliçesi ol. Peki nasıl olunur? Bu yazıda hepsini aktardık. Yatakta erkeği mutlu etmek için bilmeniz gereken her şey burada.

Kategoriler
Eski Sevgili İlişki Uzmanlarından Tüyolar

Ayrılıkta 14 Gün Kuralı

Ayrılıkta 14 gün kuralı aynı zamanda eski sevgiliyi yeniden kazanmak için 14 gün kuralı olarak ifade edilir. Eski sevgilisini yeniden kazanmak isteyenler için oldukça faydalı bir kuraldır. Bu kural nedir birlikte bakalım.

Google üzerinde eski sevgiliyi yeniden kazanmak için yaptığınız araştırmalarda göreceğiniz taktiklerden birisi de 14 gün kuralıdır. Bu aslında bir nevi taktik olarak ifade edilse de aslında sadece uyulması önerilen bir kuraldır.

Bazı çevreler, ayrılıkta 14 gün kuralı uygulayanların, ayrıldıkları sevgililerini kısa sürede geri kazandıklarını iddia ediyor ve hatta bu yöntemin kesin sonuç verdiğini ileri sunuyor.

Lafı fazla uzatmadan dilerseniz önce bu taktiğin ne olduğundan ve nasıl uygulandığından bahsedelim.

Ayrılıkta 14 Gün Kuralı Nedir?

Ayrıldıktan sonraki ilk 14 günü doğru bir şekilde değerlendirirseniz, bu bahsettiğimiz 14 gün içerisinde ya da sonrasında sevgilinizin size geri dönmesi büyük bir ihtimalle gerçekleşiyor.

14 gün boyunca uygulayabileceğiniz bazı psikolojik taktikler sayesinde “ayrılıkta 14 gün kuralı” dediğimiz kuralı başarılı bir şekilde uygulamış olursunuz.

İşte bu bahsettiğimiz taktikler;

 1. Taktik: İlk iki hafta boyunca ne facebook, instagram gibi sanal ortamlardan ne de gerçek hayatta kesinlikle onunla muhatap olmamalısınız. Taa ki o size cevap yazana kadar. Mesela ayrılıktan sonra, o’nu geri döndürmek için sürekli laf söylemek yerine sadece susmalısınız. Bu sayede ayrılmanızın nedeni, suçlu ve sorumlusu olarak kendisini görecektir ve pişmanlık hissedecektir. Bu sayede bu bahsettiğimiz ilk iki haftalık süreçte ya da bu süreç sonrasında sizlerle herhangi bir şekilde iletişime geçmeye çalışacaktır. Eğer bu gerçekleşirse, bu kuralı başarılı bir şekilde uygulayabildiniz demektir.
 2. Taktik: Yine bu 2 haftalık süre boyunca uygulayabileceğiniz en etkili psikolojik taktiklerden birisi; hayatınızın gayet iyi bir şekilde ilerliyor olduğu izlenimini verme taktiğidir. Mesela sosyal medya hesaplarınızda sanki hiçbir şey olmamış gibi normal paylaşımlar yapmalısınız. Gerçek hayatta karşınıza çıktığında da onunla sanki bir şey yaşamamışsınız gibi davranmalısınız. Bu sayede ters psikolojik etki edebilir ve o’nun sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.
 3. Taktik: Bu süreçte o’nu kıskandırmak için çaba sarf etmemelisiniz. Bunu yaparak aksine o’nun sizden daha da uzaklaşmasına sebebiyet verecek hatalara düşmeniz muhtemeldir.
 4. Taktik: Mutlu görünmelisiniz. Normalde tabii ki sevdiğiniz insandan ayrı düştüğünüz için içten içe üzülüyorsunuzdur ancak üzgün görünmeniz size bir fayda sağlamayacaktır. Bunun yerine daha güçlü ve mutlu bir görünüm sergilemeniz, o’na yine ters psikolojik bir etki yapmanızı sağlayacak ve bu sayede kendisinin sizle iletişime geçme olasılığını yükseltmiş olacaksınız.

Tüm bu taktikler, ayrılığın ilk 2 haftası boyunca uygulayabileceğiniz ve neredeyse kesin sonuç veren ayrılıkta 14 gün kuralı taktikleridir.

Ayrıldığınız Sevgiliyi Geri Getirmenin Daha Etkili ve Hızlı Yöntemleri

2 haftada eski sevgiliyi geri getirmenizi sağlayacak bu taktikler her zaman 2 hafta gibi bir sürede sonuç vermeyebilir. Burada temel mantık ilk iki hafta boyunca bu taktikleri uygulamanız yönündedir. Eğer daha garanti, kesin ve hızlı çözümler arıyorsanız, sizlere ayrılıkta 14 gün kuralı yerine diğer işe yarar yöntemleri uygulamanızı önerebiliriz.

Sizlere kesin ve hızlı bir şekilde fayda sağlayacak yöntemler, bizce; eski sevgilinize psikolojik etki edebileceğiniz yöntemlerdir. Mesela ters psikoloji, paradoksal müdahale gibi yöntemler ile daha hızlı ve neredeyse kesin sonuç alabilmeniz mümkün. Bu yöntemleri nereden öğreneceğim, nasıl uygulayacağım diye soracak olursanız, sizlere Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını öneriyoruz.

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabında birçok işe yarar yöntem var ve bu yöntemi uygulayan binlerce kişi gerçekten de işe yaradığını söylüyor. Hatta yapılan bir araştırmada gördüm. Bu kitap sayesinde yaklaşık 20,000 bin çift bir araya gelmiş. Düşünsenize hepsi zamanında çeşitli nedenlerden dolayı ayrılmışlardı ancak şimdi ise yeniden birlikteler. Kitabı incelemek ve okumak için buraya tıklayın. Diğer yöntemler ile zaman kaybetmeyin ve bu kitabı mutlaka okuyun.

eski sevgiliyi elde et kitabı
Kategoriler
Güzellik - Sağlık

Göğsüm Büyüsün İstiyorum

Göğsüm büyüsün istiyorum diyen kadınlar için en önemli bilgileri bu yazımızda derledik. Göğüslerinizi büyütmek için bu tüyoları uygulayın.

Kategoriler
Erkeklere Cinsel Bilgiler

Smart Casanova Kitabı indir

Smart Casanova Kitabı indir-Akıllı erkeğin cinsel rehberi Smart Casanova Kitabını indirmek için buradaki linki kullanın. Smart Casanova pdf indirerek kadınınız için eşsiz bir erkek olun.

Kategoriler
Evlilik Testler

Kocam Beni Seviyormu Testi Çöz

Kocam beni seviyormu testi çözerek sonucu hemen görebilirsin. Kocam beni seviyormu diye düşünen bayanlara bu test gerçeğe en yakın cevapları veriyor.