Ayrılıkta 14 gün kuralı aynı zamanda eski sevgiliyi yeniden kazanmak için 14 gün kuralı olarak ifade edilir. Eski sevgilisini yeniden kazanmak isteyenler için oldukça faydalı bir kuraldır. Bu kural nedir birlikte bakalım.

Google üzerinde eski sevgiliyi yeniden kazanmak için yaptığınız araştırmalarda göreceğiniz taktiklerden birisi de 14 gün kuralıdır. Bu aslında bir nevi taktik olarak ifade edilse de aslında sadece uyulması önerilen bir kuraldır.

Bazı çevreler, ayrılıkta 14 gün kuralı uygulayanların, ayrıldıkları sevgililerini kısa sürede geri kazandıklarını iddia ediyor ve hatta bu yöntemin kesin sonuç verdiğini ileri sunuyor.

Lafı fazla uzatmadan dilerseniz önce bu taktiğin ne olduğundan ve nasıl uygulandığından bahsedelim.

Ayrılıkta 14 Gün Kuralı Nedir?

Ayrıldıktan sonraki ilk 14 günü doğru bir şekilde değerlendirirseniz, bu bahsettiğimiz 14 gün içerisinde ya da sonrasında sevgilinizin size geri dönmesi büyük bir ihtimalle gerçekleşiyor.

14 gün boyunca uygulayabileceğiniz bazı psikolojik taktikler sayesinde “ayrılıkta 14 gün kuralı” dediğimiz kuralı başarılı bir şekilde uygulamış olursunuz.

Ayrılıkta 14 gün kuralı

İşte bu bahsettiğimiz taktikler;

  1. Taktik: İlk iki hafta boyunca ne facebook, instagram gibi sanal ortamlardan ne de gerçek hayatta kesinlikle onunla muhatap olmamalısınız. Taa ki o size cevap yazana kadar. Mesela ayrılıktan sonra, o’nu geri döndürmek için sürekli laf söylemek yerine sadece susmalısınız. Bu sayede ayrılmanızın nedeni, suçlu ve sorumlusu olarak kendisini görecektir ve pişmanlık hissedecektir. Bu sayede bu bahsettiğimiz ilk iki haftalık süreçte ya da bu süreç sonrasında sizlerle herhangi bir şekilde iletişime geçmeye çalışacaktır. Eğer bu gerçekleşirse, bu kuralı başarılı bir şekilde uygulayabildiniz demektir.
  2. Taktik: Yine bu 2 haftalık süre boyunca uygulayabileceğiniz en etkili psikolojik taktiklerden birisi; hayatınızın gayet iyi bir şekilde ilerliyor olduğu izlenimini verme taktiğidir. Mesela sosyal medya hesaplarınızda sanki hiçbir şey olmamış gibi normal paylaşımlar yapmalısınız. Gerçek hayatta karşınıza çıktığında da onunla sanki bir şey yaşamamışsınız gibi davranmalısınız. Bu sayede ters psikolojik etki edebilir ve o’nun sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.
  3. Taktik: Bu süreçte o’nu kıskandırmak için çaba sarf etmemelisiniz. Bunu yaparak aksine o’nun sizden daha da uzaklaşmasına sebebiyet verecek hatalara düşmeniz muhtemeldir.
  4. Taktik: Mutlu görünmelisiniz. Normalde tabii ki sevdiğiniz insandan ayrı düştüğünüz için içten içe üzülüyorsunuzdur ancak üzgün görünmeniz size bir fayda sağlamayacaktır. Bunun yerine daha güçlü ve mutlu bir görünüm sergilemeniz, o’na yine ters psikolojik bir etki yapmanızı sağlayacak ve bu sayede kendisinin sizle iletişime geçme olasılığını yükseltmiş olacaksınız.

Tüm bu taktikler, ayrılığın ilk 2 haftası boyunca uygulayabileceğiniz ve neredeyse kesin sonuç veren ayrılıkta 14 gün kuralı taktikleridir.

GÜNCELLEME GÜNCELLEME!!!

Eski sevgiliyi elde et kitabı ücretsiz oku

Bu yılda herkes okusun ve herkes eski sevgiliyi geri kazanmak için yayıncı Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı ücretsiz teslim ediyor.

Evet, yanlış okumadınız. Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı artık ücretsiz. Yapmanız gereken üstteki resime tıklamak ve cinsiyetinize göre kitabı seçmek.

Okumak için ise Boojaro Güvenli Kitap Okuma Platformunda kayıt olmanız gerek. Ayrıntılar Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı ücretsiz teslim edilen sayfasında bulabilirsin.

Bu Fırsat Kaçmaz!!!

 

Ayrıldığınız Sevgiliyi Geri Getirmenin Daha Etkili ve Hızlı Yöntemleri

2 haftada eski sevgiliyi geri getirmenizi sağlayacak bu taktikler her zaman 2 hafta gibi bir sürede sonuç vermeyebilir. Burada temel mantık ilk iki hafta boyunca bu taktikleri uygulamanız yönündedir. Eğer daha garanti, kesin ve hızlı çözümler arıyorsanız, sizlere ayrılıkta 14 gün kuralı yerine diğer işe yarar yöntemleri uygulamanızı önerebiliriz.

Sizlere kesin ve hızlı bir şekilde fayda sağlayacak yöntemler, bizce; eski sevgilinize psikolojik etki edebileceğiniz yöntemlerdir. Mesela ters psikoloji, paradoksal müdahale gibi yöntemler ile daha hızlı ve neredeyse kesin sonuç alabilmeniz mümkün. Bu yöntemleri nereden öğreneceğim, nasıl uygulayacağım diye soracak olursanız, sizlere Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını öneriyoruz.

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabında birçok işe yarar yöntem var ve bu yöntemi uygulayan binlerce kişi gerçekten de işe yaradığını söylüyor. Hatta yapılan bir araştırmada gördüm. Bu kitap sayesinde yaklaşık 20,000 bin çift bir araya gelmiş. Düşünsenize hepsi zamanında çeşitli nedenlerden dolayı ayrılmışlardı ancak şimdi ise yeniden birlikteler. Kitabı incelemek ve okumak için buraya tıklayın. Diğer yöntemler ile zaman kaybetmeyin ve bu kitabı mutlaka okuyun.

Ayrılıkta 14 gün kuralı

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir