Eski sevgiliye mesaj atmanın püf noktaları var. Hangi mesajları yazarsanız etkili olacağını yazdık. Bu mesajlarla eski sevgilinizi kazanın.

Eski sevgiliye mesaj atmanın çok önemli püf noktaları var. Örneğin sitem ya da romantizm içeren mesajlar olumlu etki bırakmazken neşe ve umut içeren mesajlar iyi etkiler bırakıyor.

Öncelikle şu soru işaretinizi ortadan kaldıralım ‘Eski sevgilime mesaj atmam doğru mu?’ diye bir kuşkunuz varsa hayır, bu yanlış bir yaklaşım değil fakat ayrılan sevgiliye söylenecek sözlerin, mesajların nasıl olacağı ve zamanlaması çok dikkatli seçilmeli. Yanlış ve zamansız bir cümle sizi onun gözünde iyice bitirebilir!

Eski Sevgiliye Mesaj Nasıl Olmalı?

Eski sevgiliye mesaj atılacaksa bu mesajlar mutlak surette neşe ve umut içermeli. Genelde sitemkar, hüzünlü, romantik mesajlar gönderilir ama inanın bunlar çok faydasızdır. Özellikle sitem içeren, örneğin ‘Sana duyduğum aşkı sanırım bir daha kimseye duymayacağım. Ne yazık ki koca bir yalan olduğumuzu, aşkımızın yalan olduğunu çok geç anladım.’ gibi romantizm/hüzün/sitem içeren bir mesaj, göndericisine hiçbir şey kazandırmaz. Kazandırmadığı gibi, aksine hızlıca kaybettirir.

Eski sevgiliye atılacak bu tür mesajlar sizi, bunalıma girmiş çaresiz bir zavallı gibi gösterir. Oysaki neşeli ve umut içeren bir mesaj seçecek olsanız işiniz daha kolay olur. Ona illa bir mesaj yollayayım diyorsanız dikkat edeceğiniz ilk şey bu olmalı.

Eski Sevgiliye Mesaj ve Onu Geri Döndürmek için En Etkili Yollar

Eski sevgiliye mesaj konusunda da psikoloji biliminin tespitlerine her daim güvenmek lazım. Psikoloji bilimi bir insanı aldığı karardan döndürmenin çok etkili yollarını keşfetmiş durumda. Özellikle aşk ilişkisinde ayrılık kararı almış kişileri bundan caydırmanın belli taktikleri var. Ayrılan sevgiliye söylenecek sözleri ve ona yönelik yapılması gereken davranışları psikoloji biliminin sihirli metotlarını temel alarak uygularsanız kısa sürede size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Bu bilgilerin tamamını ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ isimli kitapta bulabilirsiniz. Kitap, sıralı şekilde uygulamanız gereken metotları tek tek anlatıyor. Eski sevgilinizi kısa sürede kazanmanızın bütün yollarını bu kitapta bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Kitabı indirebileceğiniz linki aşağıda görebilirsiniz.

Maalesef ki mesajlar tek başına yeterli olmuyor. Yani bir iki mesajla hiçbir sevgili geri dönmüyor. İşi şansa bırakmayın. Ayrılıkla bitmiş bir ilişkinin nasıl yeniden canlandırılabileceğini uzmanından öğrenin. Uzmanların bu kitapta derledikleri sıralı hamleleri yapın ve kısa sürede aşkınızı yeniden kazanın.

“Eski sevgiliye mesaj” taktikleriyle birlikte, onu size geri döndürecek diğer bütün metotları öğrenmek için ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ e-kitabını buradan okuyabilirsiniz. Kitabı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

eski sevgiliyi elde et kitabı

Eski sevgiliye mesaj ile diğer konular:

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir