Erkeği etkilemenin yolları-8 adımda erkeği etkilemenin ve onu elde etmenin kolay yollarını yazdık. Bu yollarla istediğiniz erkeği kolayca etkileyebilirsiniz.

Erkeği etkilemek için birçok yol bulunuyor. Tabi en etkili teknikleri kullanarak bunu kolay ve hızlı bir şekilde yapmak mümkün. Erkeği etkilemenin yolları nelerdir? Hangi yollarla erkek etkilenir? Bu soruların cevabını sizlere anlatmaya çalışacağız.

Erkeği Etkilemenin Yolları Üzerinde Atılması Gereken Adımlar

Erkeği etkilemenin yolları üzerinde atılması gereken adımlardan 8 tanesini aşağıdaki satırlarda göreceksiniz.

1- Kendinize Güvenin

Erkekler zeki bayanlardan daha hızlı etkilendiği düşüncesi birçok kadında hakim olan bir düşünce olarak biliniyor. Ancak gerçek durum pek böyle değil. Bir erkeği etkilemenin daha doğrusu erkeğin kadında aradığı ilk özellik kendine güvenen aynı zamanda zeki ve kendi ayakları üzerinde durabilmek olduğunu söylemek mümkün. Bu özelliği empati yaparak anlamak daha kolay. Siz erkek olsanız özgüveni düşük olan bir kadını sever miydiniz ya da daha doğrusu ondan etkilenmek sizin için mümkün müdür? Cevabınız hayır ise erkekler için de durumun aynı olduğunu belirtelim. Bu nedenle erkeği etkilemenin yollarında birinci adımın özgüveninizin yüksek olduğunu hissettirmek olduğunu söyleyelim.

2- Çok Fazla Üzerine Düşmeyin

Erkeği şımartmak onu etkilemenin daha zor olacağını gösteriyor. Çünkü bir erkeği şımartmak onu kendi gözünde büyütmek anlamına geliyor. Bu durumda da erkekler kendilerini olduklarından daha fazla zannedebilir ve yüzünüze bile bakmayabilir. Bu yüzden onların üzerine fazla düşmemek doğru olacaktır. Aksi halde kaybeden her zaman siz olabilirsiniz.

3- Gizemli Olmakta Fayda Var

Erkeklerin en çok ilgi gösterdiği kadınların başında gizemli bayanlar geliyor. Bir kadın olarak erkeğe her şeyinizi anlatırsınız onu sıkmanız yüksek ihtimal olarak biliniyor. Bırakın onlar sizi çözmek ve o gizemli hayatınızı öğrenmek için uğraşsın. Erkeği etkilemenin yollarında çok dikkatli olmanız gereken detaylardan biri de bu.

4- Onu Köşeye Sıkıştıracak Sorulardan Kaçının

Erkeği sıkmamak ilişkide çok önemlidir. Eğer ona ilk başlarda ilişkide ciddi misin? gibi sorular sorarsanız onu kaçırmaktan başka bir şey yapmamış olursunuz. Akışına bırakın ama onun sizi sevmesini sağlayacak taktikleri de uygulayın. Sizi sevmeye başladıkça ister istemez sizi ciddiye almaya başlayacaktır zaten!

5- Konuşurken Gözlerinin İçine Bakmayı ihmal Etmeyin

Erkeği etkilemenin yolları üzerinde atılacak önemli adımlardan biri de bu. Konuşurken gözlerinin içine bakın. Çünkü gözlerine bakarak onunla iletişime geçerseniz onu önemsiyor olduğunuzu ve değer verdiğinizi hissettirmiş olursunuz. Ayrıca ondan bir şey saklamamış olduğunuzu anlamasına da bu yolla yardımcı olabilirsiniz. Bunlarla da sınırlı değil. Göz teması iki ruh arasında köprü kurmanın en önemli yollarından biridir. Size duyacağı yakınlığı artırır.

6- Espri Yapın

Unutmayın bir erkek hiçbir zaman suratını ekşiten kadınlardan etkilenmez, hatta onlardan uzak durur. Bu yüzden her zaman pozitif davranış sergilemek ve güler yüzlü olmak gerekir. Yeri geldiğinde güzel esprilerle süslemeler de yapabilirsiniz.

7- Doğal Olun

Erkekler doğal bayanları severler. Onlara doğallığı hissettirmek lazımdır. Hiçbir zaman sırf o etkileniyor diye onun istediği şeyleri zorla yapmayın. Yoksa erkekler bunun farkına vararak sizden etkilenme yerine uzaklaşması daha ağır basar. Çünkü kişiliksiz bir izlenim bırakmış olursunuz. Ama yaptıklarınızı doğallıkla harmanlarsanız erkeği etkilemenin yolları üzerinde doğru ilerliyorsunuz demektir.

8- Temiz Olun

Aklı başında bir erkek kadının temizliğine çok dikkat eder. Bu yüzden beyaz dişler, temiz saçlar ile onun karşısına çıkın. Asla ter kokmayın. Bu çok önemli!

Erkeği Etkilemenin Yolları Kitabı indir oku

“Erkeği etkilemenin yolları” konusunda yapılacakları tek bir blog makalesine sığdırmak imkansız. Ama çok daha etkili metotlar ve çok ilginç bilgiler buacağınız, bu konuda fenomen olmuş Onu Elde Et kitabını indirip okuyabileceğiniz linkli verelim. içerisinde eşsiz metotlar bulunuyor ve bu metotları ne zaman ve nasıl uygulamanız gerektiğini de adım adım anlatmışlar. Kitap, tam bir ilişki koçu gibi sizi yönlendiriyor ve kısa sürede istediğiniz erkeğin size çıkma teklifi etmesini sağlıyor. Kitabı okumak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Onu elde et kitabı

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir