Erken boşalıyorum ne yapabilirim ilaç tedavisi var mı diyenlere ışık tutacak detaylı bir yazı bu. Bu yöntemle siz de bu dertten kurtulabilirsiniz.

Erken boşalıyorum ilaç tedavisi nedir, ne olabilir, ne yapmalıyım, doğal tedavisi nedir gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa bu yazı tüm soru işaretlerinize cevap olacak. Hem ilaçlardan hem bitkisel çözümlerden hem de egzersiz programlarından söz edeceğiz.

Erken Boşalıyorum Ne Yapabilirim ilaç Tedavisi Ararken Dikkat!

Erken boşalıyorum ne yapabilirim ilaç tedavisi var mı diyenlere internette bilgiler veren sayfalarda bu konuda pek çok şey yazılıyor ama inanın doğru cevapları barındıran yazılar çok az görülüyor. Sayfalarca yazı okuyorsunuz ama elinize geçen nihai bilgi genellikle, reklamı yapılan bazı markalar oluyor. Bu ilaç markaları (ki aslında bunlar ilaç değil) sadece boşalmayı geciktiren krem ya da spreyler oluyor.

Bunlar kesinlikle çözüm değil çünkü sizin erken boşalmak gibi bir sorununuz var ama bu spreyler zaten erken boşalma sorunu olmayan erkeklerin, orgazm süresini daha da uzatmaları için kullandıkları kimyasallardan ibaret. Sizin ihtiyacınız olan şey ise erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldıracak bir çözüm olmalı. Ki böyle bir çözüm var. Erken boşalıyorum ne yapabilirim ilaç tedavisi olarak ne yapmalıyım diyenlere müjde! Bu dertten kurtulabilirsiniz. Detayları aşağıdaki satırlarda izah ediyoruz.

Erken Boşalıyorum Ne Yapabilirim ilaç Tedavisi Var mı?

Erken boşalma sorununa çözüm olacak ilaç tedavisi ve alternatif tedavileri anlatacağız. Siz de sunduğumuz bu yöntemlerden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Önce ilaç tedavisinin sürecini aktaralım.

ilaç tedavisine başlamak için öncelikle uzman bir doktora gitmeniz gerekiyor. Reçetesiz olarak eczaneye gidip bu ilaçlardan birini ezbere alıp kullanmaya başlamak son derece riskli. Size en uygun olabilecek ilacı yazacak kişi sadece doktorunuz olabilir. Bu sorunun altında yatan sebebin fizyolojik bir terslikten mi kaynaklandığını yoksa psikolojik bir nedenle mi kaynaklandığını görüp, tespit edilebilmeleri için genellikle iki ayrı branşta olan iki doktorun ziyaret edilmesi gerekiyor. Yani bir üroloji doktoru ve bir de psikiyatrist doktor. Üroloji doktoru, erken boşalmanın fizyolojik kaynaklı olup olmadığını görmek için birkaç test-film çekilmesini istiyor.

Psikiyatrist doktor ise geçmişinize kadar giderek ona bazı şeyler anlatmanızı istiyor ve sorunun altında yatan psikolojik nedeni anlamaya çalışıyor. Erken boşalıyorum ne yapabilirim diyerek ilaç tedavisini hızlı bir çözüm olarak görenler için biraz uzun sayılabilecek bir süreç bu. İşin içerisine kimyasal girdiği için nihayetinde bu sürece ayak uydurmak gerekiyor. Yalnız bu noktada önemli bir detay vermek isteriz, erken boşalma sorunu altında yatan sebeplerin genellikle psikolojik sebeplerden kaynaklandığı ortaya çıkıyor. Bu durumda psikiyatri doktoru, anksiyete yani kaygı önleyici haplar yazıyor. Bu da erken boşalma sorununa tam olarak çözüm getirmiyor.

İşin bu kısmı hayli tartışılır bir konu. Çünkü bu haplar kaş yapayım derken göz çıkarabiliyor. Erken boşalma sorununu bir nebze çözse de çok sayıda istenmeyen yan etkiler yaratabiliyor. Örneğin uyuşukluk hissi, iş yerine ya da işinize konsantrasyon bozukluğu, sürekli uyumak istemek gibi pek çok sıkıntı doğabiliyor. Şimdi çok faydalı ve ilaçlara alternatif olan yöntemden bahsedelim.

Erken Boşalıyorum Ne Yapabilirim ilaç Tedavisine Alternatif Var mı?

Erken boşalıyorum ne yapabilirim ilaç tedavisi yerine alternatif ne olabilir? İlaçlardan beklenen neticelerin alınamadığını gören uzmanların birçoğu, alternatif olarak erken boşalma egzersizlerini öneriyor. Bu egzersizler, hem zihinsel bazı çalışmaları hem de cinsel organda bulunan kasları çalıştırmayı kapsıyor. Erken boşalmayı doğal yollarla engellemeyi hedef alan bu egzersizler, verilen istatistiklere göre hayli işe yarıyor.

Penisteki kasların nasıl çalıştığına makro bakabilen uzmanların geliştirdiği bu yöntem kasların nasıl çalıştırılması gerektiği bilgisi sayesinde erkeklik organında tam bir kontrol sağlamanın mümkün olduğunu belirtiyor. Yapılması gereken tek şey, doğru egzersizleri uygulamaya bıkmadan bir süre devam etmek. Denildiğine göre bu öyle uzun bir zaman da almıyor.

Bu egzersizleri aşağıda resmini gördüğünüz ‘Erken Boşalmak Tercihtir’ isimli e-kitapta bulabilirsiniz. Boşalmanın tamamen kontrol altına nasıl alınabileceğini detaylıca anlatan bir kitap bu. Erken boşalmaya sebep olan kas guruplarının ve zihinsel detayların nasıl kontrol edileceğini sırasıyla gösteriyor.

Erken boşalıyorum ne yapabilirim ilaç tedavisi arayışında olan beyler için hayli etkili sonuçlar alabilecekleri bir yöntem bu. e-kitabı incelemek ve indirip okumak isterseniz e-kitabın kendi sayfasının adresi budur beyler.

Erken boşalıyorum ne yapabilirim

Erken boşalıyorum ne yapabilirim ilaç tedavisi ile ilgili diğer konular:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir