Erken boşalmama egzersizleri resimli ve yazılı anlatımla burada. Bu egzersizler sonrasında erken boşalma sorununuz kalmayacak. Çoğu uzman kesin çözüm bu diyor.

Hanımlar, eşiniz ya da sevgiliniz olan erkeğin erken boşalma problemi varsa bu durum onun kadar sizin de probleminiz. Bu soruna yaklaşımınız, şikayetçi olmamanız, psikolojik destek vermeniz sizin göreviniz. Bu aşılamayacak bir sorun değil. Kısa sürede çözümlemenin yolları var. Erken boşalmama egzersizleri çoğu uzman tarafından kesin çözüm olarak görünen tek yol. Siz de partnerinize bu konuda bilgi verebilir ve egzersizleri yaparak bu soruna çözüm bulabileceğini ona anlatırsanız hem cinsel hem de gündelik ilişkinizin nasıl bir ivme kazanacağını birlikte mutlulukla gözlemleyebilirsiniz.

Erken Boşalmama Egzersizleri

Erken boşalmama egzersizleri erken boşalmaya bir problem gözüyle bakmaktan vazgeçmiş ve penisteki kasların nasıl çalıştığına makro bakabilen uzmanların geliştirdiği bir yöntem. Bu yöntem binlerce erkeğin hayatını kurtardı. Tabi partnerleri olan kadınların da!

Bu kasların nasıl çalıştığı ve nasıl çalıştırılması gerektiği bilgisi sayesinde erkeklik organında bulunan aşk kaslarında tam bir kontrol sağlamak mümkün. Yapılması gereken tek şey, doğru egzersizleri kısa bir süre yılmadan uygulamak.

Yaygın olarak bilinen egzersiz Kegel egzersizleridir. Kegel egzersizleri, erkeklik organındaki kas yapısını tanımak için etkili yöntemlerden biridir ama uzmanların dediğine göre asla yeterli değil. Çünkü erken boşalmama egzersizlerinin farklı bir işleyişi var. ilişki esnasında kontrol edilmesi gereken çok daha fazla kas gurubu bulunuyor.

Erken Boşalmama Egzersizlerinin En Etkilileri Bu e-Kitapta!

Erken boşalmama egzersizlerinin en etkili olanlarını ‘Erken Boşalmak Tercihtir’ isimli pdf e-kitapta bulabileceğinizi müjdeleyelim. Boşalmanın nasıl tamamen kontrol altına alınabileceğini detaylıca anlatan bir kitap bu. En etkili yöntemlerle, erken boşalmaya sebep olan kas guruplarının nasıl kontrol edileceğini sırasıyla gösteriyor. e-kitabı incelemek ve indirip erkeğinizin okumasını sağlamak için kitabın kendi web sayfasına buradan geçiş yapabilirsiniz. Aşağıdaki resme tde ıklayabilirsiniz. Bu arada bir önerimiz daha olsun, kendinize de Yataktaki Kraliçe e-kitabını hediye edebilir ve böylece cinsel yaşam kalitenizi çok daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Erkeğiniz kaslarını nasıl çalıştıracağını öğrenirken sizin de erkeğiniz için daha seksi ve karşı konulamaz bir kadın olmayı öğrenmeniz ikiniz için de faydalı olacaktır. Yataktaki Kraliçe kitabını www.yataktakikralice.com adresinden indirebilirsiniz.

Erken Boşalmama Egzersizleri

Erken Boşalmama Egzersizleri Nasıl İşler?

Vücuttaki kas guruplarımız istemli ve istemsiz kaslar olarak ikiye ayrılır. Örneğin, kalp kası istemsiz kas gurubuna dahildir ve kontrol edilemezler. Bir sağlık sorunu olmadığı sürece hiç durmadan kendi rutininde çalışmaya devam eder.

Erken boşalmama egzersizlerinin etkili olduğu istemli kaslar ise tam tersidir. Tıpkı kol kası gibi bizim isteğimiz doğrultusunda hareket ederler. Özetle, kontrol altına alınabilen ve kontrolde tutulabilen kaslardır. Erkeğiniz, bu kasları kontrol altına almayı öğrendiğinde erken boşalma sorunu da zamanla yok olmaya başlar. Çünkü sahip olduğu bu kasları eskisinden daha iyi tanımaya başlar ve pratik yaptıkça onları kontrol etmeyi iyice öğrenir. Yapmanız gereken tek şey, onun bu egzersizleri uygulamasını sağlamak.

İnanın uzun sürmeyecek. Kısa bir süre sonra ikinizde uzun, mutlu anları doya doya yaşayabileceksiniz. Binlerce çifti kurtaran “erken boşalmama egzersizleri” resimli ve yazılı anlatımlarını görmek için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

erken boşalmama egzersiz ve taktikleri

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir