Kadını yatakta mutlu etmenin yollarını anlattık. Bu yöntemlerle kadını yatakta tatmin edebilir ve onun vazgeçilmez erkeği siz olabilirsiniz.

Başımızın tacı kadınlar. Birçoğumuz için her daim mutlu etmeye çalıştığımız eşsiz varlıklar onlar. Cinsel yaşamda neler yaparak mutluluklarını artırabiliriz? Kadını yatakta mutlu etmenin yolları nelerdir? Bu konuda hayli etkili metotları erkek okuyucularımızla paylaştık.

Kadını Yatakta Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Kadını yatakta mutlu etmenin yolları olarak aşağıda 6 ana maddede sunulan tavsiyeleri dikkate alın!

  1. Klişe gelebilir ama bu narin çiçekler seks esnasında da romantizmi seviyorlar. Kadını yatakta mutlu etmenin yollarında ilk adımınız bu olmalı. Yatakta romantizmi eksik etmeyin. Cinsel münasebette bulunacağınız alana romantik dokunuşlar yapın mesela. Minik ama çok sayıda yanan mum görüntüsüne bayılırlar. Yapılan bir araştırmaya göre bu tip bir ortamda sevişen kadınların orgazma ulaşma hali çok daha yoğun olmakta.
  2. Yaptıklarınıza verdikleri tepkileri iyi analiz edin. İnlemeleri, vücut dili gibi işaretlerle neyi daha çok sevdiğini ya da nelerden haz almadığını mutlaka belli edecektir. Verdiği işaretlerle keyif aldığı şeyleri tespit ettikten sonra işiniz kolaylaşacaktır. Haz aldığı hareketlerin sayısını artırabilirsiniz.
  3. Kadını yatakta mutlu ve tatmin etmenin yollarından biri de erojen bölgelerini iyi keşfetmektir. Kadından kadına değişmekle birlikte yaygın olarak bacak aralarından, kasık kenarındaki kemiklerden ve karın bölgesine yapılan dokunuşlardan hayli etkilenirler. Bir deneyin bakalım, sizin kadınınız da bu noktalara temas ettiğinizde daha alevli tepkiler veriyor mu?
  4. Tavır ve edalarınız kadını yatakta mutlu etmenin en önemli yollarından biridir. Kadınlar için bu detay son derece önemlidir. Centilmen misiniz, narin mi, seks esnasında hayal dünyası geniş bir erkek mi? Onda bırakacağınız olumlu izlenimi artırmak için elinizden ne geliyorsa yapın.
  5. Ön sevişme ve de cinsel birleşme esnasında ne kadar süre ilerlemeniz gerektiği çok önemli. Bu da kadından kadına değişen bir durum. Erken boşalma sorununuz mevcutsa bunu bir an evvel ortadan kaldırmaya çalışın. Bazı özel egzersiz programlarıyla bu dertten kurtulabilir ve kadınınıza tam anlamıyla haz yaşatabilirsiniz. Bu konuda sizlere Erken Boşalmak Tercihtir isimli pdf kitabı önerebiliriz. Kitabı indirmek ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
  6. Kadınları azdıran pozisyonlar hakkında hazırlanan resimli ve yazılı anlatımdan oluşan bu makaleye mutlaka göz atın. Dört özel pozisyonun neler olduğunu bu makaleden detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Kadını Yatakta Mutlu Etmenin Yolları için Smart Casanova Kitabını Oku

“Kadını yatakta mutlu etmenin yolları” ve cinsel ilişkide kadının zevk alması için yapılması gerekenler konusunda daha detaylı bilgi için Smart Casanova isimli pdf kitabı okumanızı da önemle tavsiye ediyoruz beyler. Mojo Akademi tarafından hazırlanan bu kitapla kadını yatakta mutlu etmek için neler yapılması ve nelerin yapılmaması gerektiğini tüm detayları ile öğrenebilirsiniz. Hem de sansürsüz şekilde. Kitabı indirmek ve okumak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

smart casanova pdf indir

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir