Eşini mutlu etmenin yolları hakkında şaşırtıcı sözler

Eşini mutlu etmenin yolları konusunda bakın İnternet üzerinde neler dönüyor. Bunlar gerçekten çok şaşırtıcı sözler. Bazı forumlardaki kişisel yorumları çok ilgi çekici bulduk ve bunları derledik. Yazımız sonuna da Kocanın Kalbine Gir e-kitabını indirebileceğiniz linki vermeyi ihmal etmedik.

Erkekleri mutlu etmenin yollarında, daha doğrusu yolun başında kimilerine göre kapalı kapılar bulunuyor. Henüz yola çıkmadan umutsuz ve yorgunlar. Kimileri içinse sevgilisini ya da eşini kendine bağlamak için tek çıkış yolu dua etmek.

Eşini baştan çıkarmanın çetrefilli yollarında hızla ilerleyen ve kendine bağlamanın yollarını bulmuş hatunlar hallerinden memnunlar ancak bu memnuniyet yetmemiş olacak ki diğer hemcinsleri de aynı başarıyı kazansın diye ‘kocanızı baştan çıkarmanın yollarını bulun yoksa başka biri bunu yapacak’ türü yorumlar yaparak amme hizmetine başlamış durumdalar.

Haksız da sayılmazlar!

Eşini mutlu etmenin yollarında mükemmel kadın olmak fayda etmiyor

Forumlarda yer alan kişisel yorumlar içerisinde en ilgimizi çeken yorumlar sırasıyla şöyle;

Rahat Ablamız şöyle yazmış:

Maalesef mükemmel kadınların değeri bilinmiyor. Eşini mutlu etmenin yolları mükemmel olmaktan geçmiyor. Ben pek ev işi yapmam. Sabahları gergin uyanırım ve bu yüzden eşim beni uyandırmadan gider. Ara sıra uyanıp kahvaltısını hazırlar, güler yüzlü bir şekilde öperek işe yolcularım. Akşam yemeği eşim geldiğinde hazır olur. Çoğu zaman tek çeşit yemek yaparım. Sevgimi dile getiren tatlı sözler, öpücükler ve hoş geldin canım diyerek karşılamanın dışında pek bir şey yapmam. Ortalığı rahatça dağıtabilme lüksünü veririm. Asla annesi gibi davranmam.

Bıkkın Ablamız:

Erkekleri mutlu etmenin bir yolu yok. Bunca yıl ben uğraştım artık o uğraşsın. Yeter diyorum. Ne bu ya, hep kadınlar mı özveride bulunacak? Biz bu kadar şeyi yaparken onlar ne yapacak, sadece mutlu mu olacak? Mutlu bir kadın ancak erkeğini mutlu edebilir. Erkekler cinsellikten başka bir şey akıllarına getirmiyor. İş mutlu olmak isteyen kadınlara düşüyor.

Ne Dediğini Anlayamadığımız Ablamız:

Bazen öyle bir kızdırırım ki feleğini şaşırır. Her şeyin her zaman süt liman olmasını beklemem. Bunun için o kadar çaba harcayamam. Gözyaşlarıma dayanamasın, beni kazanmak için kendiyle savaşsın, gönlümü alsın isterim. Allah’a şükürler olsun ki şanslıyım. Eşim kendini nasıl affettireceğini bilir. Beni fazla uğraştırmaz, üzmez.

amazonlar eşini mutlu etmenin yollarını buldu

Acı Gerçekçi Ablamız:

Arkadaşlar, inanın çevremi gözlemlediğim için iyi biliyorum. Ablam mükemmeldi, annem mükemmeldi. Etrafımdaki bir sürü kadın mükemmel ama hiç değerleri bilinmedi.

Eğitimci Ablamız:

Erkekleri eğitmek, örnek olmak gerek. En önemlisi; kolay lokma olmadığınızı kavga etmeden anlatmak gerek. Kadınlar evlenince sevgili olmuyorlar hizmetçi oluyorlar. İyi de adam sevgili istiyor hizmetçi değil ki.

Mücadeleci Amazon Ablamız:

Eşini mutlu etmenin yolları arayışındaysanız mücadele etmelisiniz. Mükemmel bir ev hanımı olmak işe yaramaz. Mükemmel bir sevgili olmanız lazım.

Olayla Hiç İlgilenmeyen Ama Forumda Tur Atan Ablamız:
Profil resmindeki senin oğlun mu? Çok tatlı maşallah.

Eşini mutlu etmenin yolları K.K.G.’den geçiyor

Fark ettiniz mi? Yapılan yorumların genelinde, mükemmel kadın olmanın kıymet görmediği sonucu ortaya çıkıyor. Ev işlerinde ya da sosyal yaşamda anaç roller edinerek erkeğinin bir lafını iki etmeyen, ‘sözde’ mükemmel kadın eleştiriliyor. Çok doğru.

‘İyi de adam sevgili istiyor hizmetçi değil ki’ ya da ‘Mükemmel bir ev hanımı olmak işe yaramaz. Mükemmel bir sevgili olmanız lazım.’ yorumlarına katılmamak mümkün değil.

Bizim özetimiz şu;
Tek alanda mükemmel olmak eşini mutlu etmeye yetmiyor. Mükemmel kadın; birkaç kategoriyi (farklı bazı becerileri) bünyesinde barındıran kadındır. Çok gizemli bir tarif oldu, farkındayız. Gizemi çözüp bu sırlara sahip olmak ve eşini mutlu etmenin yolları hakkında herşeyi öğrenmek için (K.K.G.) Kocanın Kalbine Gir e-kitabına muhakkak sahip olun.

kocanın kalbine gir kitabı

 

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir