Eşini mutlu etmenin yollarında bir first leydi hikayesi

Eşini mutlu etmenin yolları – Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer yalanı büyük annelerimizden bir miras. Yeni nesil kadınlara aktarılan bu yalan kötü niyetle söylenmedi elbette ama sonuçları kötü şeyler doğuruyor.

Eşini kendine bağlamak için dua bile öğrettiler ama hiçbiri cinselliğin ne olduğunu öğretmedi. Erkekleri mutlu etmek için hep alttan almayı, ben bilmem beyim bilir tavrında olmayı öğrettiler de erkekler aslında ne ister bunların lafını hiç etmediler. Kızamıyoruz, çünkü kendileri de bilmiyordu, bilseler de bunları konuşmak ayıptı. Eşini kendine bağlamanın ve mutlu etmenin yolları düpedüz cinselliğe bağlıydı. Elbette başka bileşenler de vardı ama öncelik sırası yataktaki beceriydi.

En sert mizaçlı, zor karakterli erkek bile istediği cinsel yaşamı bulduğu, tam bir doyum yaşadığı kadının etrafında fır döner gerçeğini inkar edemezsiniz. Cinselliği hafife alanlara, ülke başkanlarının onca önemli iş arasında ve en önemlisi de itibarlarının yerle bir olması riskine rağmen kaçamak yapmayı nasıl göze aldıklarını hatırlatmak isteriz. Birileri istedikleri kadar kabul etmesin, maalesef ki erkek beyni böyle işliyor. Cinsel tatmin için delmeyecekleri dağ yok. Bu nedenle cinselliği yabana atmamak gerekiyor!

eşini mutlu etmenin yolları

Karısının ya da sevgilisinin ağzından çıkan her lafa dikkat kesilen, yıllar geçse bile yeni bir aşıkmış gibi davranan, çiçeğini boncuğunu eksik etmeyen erkekler işte bu doyuma sahip olan erkekler. Bu doyuma sahip olamayanlar ise, dünyanın gözü önünde olan ülke başkanlarının bile yapmaktan çekinmediği şeyi daha rahat yapabiliyorlar. Aman dikkat! Büyük anne tavsiyeleriyle devam edecek olursanız kaçınılmaz son sizi de bulacak.

Erkeğini nasıl mutlu edeceğini öğrenmekte geç kalanlar bu sona çok daha yakınlar!

Erkeğini nasıl mutlu edeceğini öğren!

Bu konuda sırtınızı yaslayabileceğiniz 2 kitap önereceğiz. Kitapları indirip okuyabileceğiniz linkler aşağıda. Kocanın Kalbine Gir ve Yataktaki Kraliçe kitaplarını bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirip rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Erkeğinizin hem kalbinin hem de yatağının kraliçesi olmak üzerine hazırlanmış, internet fenomeni bir kitap seti bu. Eksik ve de yanlış bir cinsel yaşam yüzünden (aldatılmak bir kenara) yaşayacağınız bir sürü sosyal problemin önüne nasıl geçebileceğinizi anlatıyor. Eşini mutlu etmenin yolları sadece yatak hayatı üzerinden incelemiyor. Genel olarak evlilik müessesinde kadın erkek ilişkilerinde de yapmanız ve yapmamanız gerekenleri sunuyor. Emin olun, eşini kendine bağlamak için dua etmekten çok daha gerçekçi onlarca yol var.

Bu kitap seti sizin için çok iyi bir yol haritası olacak. incelemek ve okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

kocanın kalbine gir ve yataktaki kraliçe kitapları

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir