Erkekleri Tahrik Eden Hareketler

Erkekleri tahrik eden hareketler nelerdir erkeklere sorduk çok ilginç cevaplar aldık. Erkeği tahrik etmek için ne yapmalı erkekler anlatıyor.

Erkekleri tahrik eden kıyafetler renkler ve dahası…

20-45 yaş aralığında, bekar ya da evli ama cinsel hayatı aktif olan erkekleri seçtik. Şu ana kadar hayatlarına girmiş tüm kadınlardan sentezledikleri neticeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk ve erkekleri tahrik eden hareketler sizce nelerdir diye sorduk. Erkeği tahrik etmek konusunda çok ilginç ve de şaşırtıcı cevaplar aldık.

Yatakta ya da gün içinde partneriniz olan kadının planlayarak veya farkında olmadan yaptığı hareketlerden hangileri sizi tahrik ediyor dedik tam bir anket yaptık. Cevaplar aşağıda…

Erkekleri Tahrik Eden Hareketler Anket Cevapları

Erkekleri tahrik eden hareketler nelerdir anketinde alınan cevapların çoğundaki ortak sonucun özeti şu hanımlar. Erkekler yatakta kraliçe olabilen kadınları çok seviyor ve bu tip kadınların gündelik yaşamda yaptıkları pek çok sıradan şeyi de otomatikman tahrik edici buluyorlar. Erkeği tahrik etmenin yolları olarak en çok tavsiye bu yönde! Siz de böyle bir kadın olmak isterseniz bu yazımızın sonuna koyacağımız Yataktaki Kraliçe pdf kitabını tıklayıp okuyabilirsiniz.

Erkekler arasında hayli yaygın olan ‘Yatakta kraliçe olmak’ Yataktaki Kraliçe isimli pdf kitaptan kaynaklanıyor. Kitabı indirip okuyabileceğiniz linki bu yazımızın sonunda paylaştık. Yataktaki Kraliçe cinsel hayat konusunda bilgili, erkeklerin yatakta ne istediğini her yönüyle bilen ve erkekleri tahrik eden hareketleri çekinmeden sergileyen kadını ifade ediyor. Bu tip kadınlar yatakta ve hatta gün içerisinde her an erkeği için çok daha seksi ve tahrik edici görünebiliyor. Haliyle erkeğini gündelik hareketleriyle bile yüksek oranda tahrik edebilme gücüne sahip oluyor.

Erkekleri Tahrik Eden Hareketler 1

Erkekleri tahrik eden hareketler ile ilgili yapılan anketle ilgili bilgilere dönelim. Erkeklerin cevaplarından bir diğeri de kadınların utanıp çekindiği bazı şeylerin onları tahrik ettiği. Utangaçlıkla kast edilen şu, yatakta başınıza gelmesinden utandığınız ya da çekindiğiniz şeyler birçok erkek için tahrik edici olabiliyor. Örneğin oral seks esnasında böğürmek. Kadınların çoğu böğürme anında ‘Ondan tiksindiğimi düşünür mü?’ korkusu yaşıyor ve bunun olmasını istemiyor.

Danışılan erkeklerin verdikleri cevaplarda bu konu bir hayli yer alıyor. Alınan cevaplara göre bu korku çok yersiz ve erkekler bu gibi şeylerle de tahrik oluyor. Böğürme tepkisinin doğal bir boğaz kası hareketi olduğunun gayet farkındalar. Bunun hakkında kötü düşünmedikleri gibi bu sesin tahrik edici olduğunu partnerine direk söyleyen erkekler de hayli fazla. Özetle erkeği tahrik etmek için bu tip utangaçlıklarınızı olumlu yönde kullanabilirsiniz.

Erkekleri Tahrik Eden Hareketler 2

Erkeği tahrik etmek konusunda danışılan ankette verilen cevaplardan bir diğeri kadının arzulu olmasının kendilerinde yarattığı tahrik edici etki. Erkekler arzulandıklarını yoğun şekilde hissettiklerinde karşı koyamadıkları bir çekime girdiklerini belirtmişler. O kadına karşı hemen yoğun bir istek duyduklarını ve kadının talepkar davranışlarının son derece etkileyici olduğunu söylüyorlar.

Erkekleri Tahrik Eden Hareketler 3

Erkeği tahrik etmenin yollarından biri de pozisyonlar konusu. Açıkça söylemek gerekirse erkekler hep aynı pozisyonları denemekten son derece sıkılmışlar ve artık yeni şeyler denemek istiyorlar. Bu konuda değişikliğe açık olmayan kadınların hiç de tahrik edici bulmadıklarını belirtiyorlar.

Erkeklerden aldığımız fikirlerin başlıcaları bunlardı. Eğer bu anket cevapları sizin için yeterli olmadıysa dahası için Yataktaki Kraliçe pdf kitabını aşağıdaki satırlardan indirmenizi ve okumanızı önereceğiz.

Erkekleri Tahrik Eden Hareketler ve Dahası için

Erkekleri tahrik etmenin yolları ve dahası için vereceğimiz adres Yataktaki Kraliçe isimli pdf kitap olacak. Yataktaki Kraliçe kitabı ile erkeği tahrik etmek ve sonrasında da onu tam anlamıyla tatmin etmek için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kitabı en alttaki linke ya da görsele tıklayarak indirebilir, erkeğiniz için son derece heyecan verici bir kadın olmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Erkeğinizin sizin için her daim deliye dönmesini ve ona hiç unutamayacağı, muhteşem anlar yaşatabilmeyi istiyorsanız bu kitaptan mutlaka faydalanın deriz. Bilgisayar ya da telefonunuza indirerek kitabı hemen okumaya başlayabilir ve erkekleri tahrik eden hareketler ile ilgili çok ilginç bilgileri keşfedebilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe kitabını okumak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Erkekleri Tahrik Eden Hareketler

Yorumlar

  • Anonim
    Cevapla

    Esim bana guzel soz soylemiyo tatminde etmiyo hem konussun hem opsun farkli poziyonlar denesin istiyorum cok mu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir