Erkeği baştan çıkarmanın yolları olarak neler yapabileceğinizi, yapılması gerekenleri sıraladık. Bu yöntemlerle erkeğinizi baştan çıkarabilirsiniz.

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları ve Metotları

Erkeği baştan çıkarmanın yolları hakkında aradığınız tüyo ya da metotları, internette sıkça anlatılan önerileri bilirsiniz. Anlatılan bu metotlar ne derece faydalı, ne denli işe yarar sizin yerinize biz cevaplayalım. Öncelikle şunu göz önünde bulundurmak gerekiyor, hangi erkek için bu arayıştasınız? Bir gecelik macera yaşayacağınız bir erkek için mi yoksa sevdiğiniz, düzenli bir ilişkinizin olmasını istediğiniz ya da zaten sevgiliniz, eşiniz olan bir erkek için mi?

Erkeği baştan çıkarmanın yolları arayışınız, bir eğlence kulübünde karşılaşacağınız ve beğendiğiniz erkeği baştan çıkarmak ve tek gecelik bir ilişki yaşamaksa işiniz çok kolay. Çünkü internette karşılaşacağınız tüyoların çok ama çok büyük kısmı sadece buna hizmet ediyor. Diğer bir taraftan da Yataktaki Kraliçe’den öğrenebileceğiniz eşsiz metotlar var. İşte biz daha çok bu taraftayız çünkü hiç bir kadının seksi olacağım diye kalitesinden ödün vermesini doğru bulmuyoruz. Yataktaki Kraliçe ile erkeğinizi baştan çıkarmanın 101 yolunu öğrenebilir ve bunu onun gözünde tam bir tanrıça olarak nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Yataktaki Kraliçe e-kitabını incelemek ve okumak isterseniz kitaba bu yazımızın sonundaki linkten ulaşabilirsiniz.

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yollarında Seksi Giyimin Önemi Büyük

Sekiz yıllık evliliğini bitiren bir arkadaşımla dertleşiyorduk. Evliliklerinde dışarıya yansıyan herhangi bir sorun yoktu. Şiddetli münakaşa, tartışma gibi şeyler yaşanmıyordu. Bu yüzden bu boşanmaya şaşıranlar çok olmuştu. Boşanma sebebi cinsel nedenlerden kaynaklanıyordu. Boşanmayı isteyen taraf olan arkadaşım, birçok erkek gibi cinselliği renkli yaşamak isteyen bir erkekti ve seks kostümlerine ilgi duyuyordu.

Erkeklerin büyük kısmı fantezi çamaşır ve seks kostümlerine deli oluyor ama kadınlar bu konulara pek yabancı. ‘Hadi canım hepimiz biliyoruz fantezi giyimi’ diyenlere kast ettiğimiz şeyin sadece seksi gecelikler olmadığını belirtelim! Bu sadece ufak bir örnek.

Eşinin, bu kostümlere ve renkli seks hayatına ayak uydurmaya çalıştığını ‘Sağ olsun, hakkını ödeyemem’ diyerek anlatmaya devam eden arkadaşıma ‘Eee sorun ne peki?’ dediğimde ise verdiği cevap çok ilginçti. Karısının ona ayak uydurmaya çalıştığını ancak gerçek anlamda vamp bir kadın olamadığını söylemişti. Dolayısıyla ne yaparsa yapsın her ikimizde tam olarak doyuma ulaşamıyorduk diyerek devam etmişti.

‘Bu gidişat zaman ilerledikçe sinirlerde daha da gerginlik yaratacak, her hareketimiz birbirimize batmaya başlayacak ve cinsel hayat bir kenara sosyal hayatımızda da sorunlar büyümeye başlayacaktı. Birbirimizi daha fazla mutsuz etmeden ve birbirimize düşman kesilmeden anlaşarak ayrılmayı tercih ettik.’ dedi.

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Yataktaki Kraliçe’de

“Erkeği baştan çıkarmanın yolları” ile yetinmeyip, erkeğinizi yüzde yüz tatmin edecek tüm metotların da neler olduğunu öğrenmek isterseniz Yataktaki Kraliçe kitabından faydalanabilirsiniz. ilişkinizde sağlam temeller oluşturmak, partnerinizle son derece mutlu bir cinsel yaşama sahip olmak istiyorsanız Yataktaki Kraliçe isimli e-kitabı muhakkak okumalısınız. Yataktaki Kraliçe e-kitabı resimli ve yazılı olarak hepsini tek tek gösteriyor. Erkeğinin yataktaki tanrıçası olmak isteyen okuyucularımız için, tavsiyemizdir mutlaka okuyun hanımlar.

Erkeği baştan çıkarmanın yolları

Erkeği baştan çıkarmanın yolları ile benzer diğer yazılar;

Yorumlar

 • GİZEM
  Cevapla

  COK MUTSUZUM EVLİLİĞİM DE LUTFEN YARDIMCI OLUN BANA

  • Emel
   Cevapla

   Merhaba Gizem, sorun nedir evliliğinde?

 • Canan
  Cevapla

  Merhaba gizem nedir sıkıntı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir