Eşini mutlu etmenin yollarında akıllı hatunlar cevabı buldu

Eşini mutlu etmenin yollarını herkes arıyor, sadece akıllı hatunlar cevabı buluyor. Kocanız için eğlenceli bir kadın olmak birinci kuralınız olmalı.

Evlenilecek kadın ve eğlenilecek kadın ayrımını yapan bu sözü siz de sıkça duymuşsunuzdur. Erkeklerin eğlenilecek değil de evlenilecek kadınlara kıymet verdiği inanışı vardır kültürümüzde. Bu doğru ama evlilik müessesinde yıllar geçtikçe erkekler eşleriyle eğlenmek istiyorlar. Bu gerçek ne olacak?

Evlendikten sonra aradığı eğlenceyi eşinde bulamayan erkeklerin sonu ortada. Daha eğlenceli buldukları kadınlara gözleri kayıyor hatta onlar için iç çekiyor daha ileri boyutunda ise yuvadan kanatlanıp eğlenceli dişinin yanına doğru uçuşa geçiyor. ‘Ben eşimi mutlu ediyorum, benim kocam yapmaz’ demeyin. En dürüst olanının bile harekete henüz geçmemiş olması bunu yapmayacağının garantisini vermiyor.

istatistiklere göre ülkemizde biten evliliklerin en büyük sebebi erkeğin aldatmasından kaynaklanıyor. Bunu bizzat inceleyen uzmanlar, aldatılan kadınların büyük çoğunluğunun şu ifadeyi verdiklerini bizzat tespit etmişler. ifade şu; ‘Bunu nasıl yaptı, hala inanamıyorum. Her şey güzel gidiyordu’

Demek ki onun için her şey güzel gitmiyormuş, size öyle gelmiş! Bu nedenle eşini mutlu etmenin yolları üzerinde doğru adımlarla ilerlemek gerekiyor.

Eşini mutlu etmenin yolları eğlenceli bir kadın olmaktan geçiyor

Hem sosyal hem de cinsel anlamda eğlenceli sıfatını kazanacak bir kadın olmalısın. Özellikle cinsel yaşamda eşini mutlu edebildiğin kadar, varsın!

Erkekler böyle… Tam bir cinsel doyum yaşayabildikleri kadın neredeyse onlar da orada oluyorlar. Bu kadar basit. Basit olmayan şu, kadınlar hala cinsellik konusunda neler yapmaları gerektiğini tam bilemiyorlar. Zannediliyor ki adam üzerinde ahh uuhh yaptı sonunda da boşaldı ya, bu iş tamamdır. Öyle değil işte. Size göre tamam ama bir süre sonra yani siz artık onun için yeni olmadığınız zaman adamlar farklı şeyler bekliyor. Evet, yine orgazm oluyor ama orgazm var orgazmcık var. Her orgazm tam bir cinsel doyum demek değil. Sosyal alanda, evde gün içinde çok ama çok eğlenceli bir kadın değilseniz evlilik iyice vahim bir hal alıyor. Bu nedenle biz de Kadınlara cinsel bilgiler vermeyi önemsiyor, bu konuda yazılar yayınlıyoruz.

Bu arada önemli bir tüyo verelim. Gündelik hayatta ne olursanız olun,kayın validenizle kavga etseniz ve haksız olan siz olsanız bile eğer yatakta eşiniz için eğlenceli bir kadınsanız hiçbir kusurunuzu görmeyecektir. Çünkü erkeklerin tabiatı böyle! Bunu fark edin ve bu zaaflarını nasıl lehinize çevireceğinize bakın.

Eşini mutlu etmenin 1 numaralı yolu

Yataktaki Kraliçe ile eşini mutlu et

Cinsel yaşamda eğlenceli bir kadın olmanın tüyolarını veren Yataktaki Kraliçe kitabı bu konuda bir bestseller. Evliliğiniz kısa ya da uzun süreli olsun hiç fark etmiyor herkes için geniş kapsamlı bilgi ve tüyolar veriyor bu kitap. Peki bu kitaba kadınlar neden bu kadar çok ilgi gösteriyor?

Çünkü bu kitap;

-Türk ahlak anlayışına uygun en zengin kaynak,
– Eşini kendine bağlamak için dua gibi saçmalıklar yok
– Eşini baştan çıkarmanın yollarından, kendine bağlamanın yollarına kadar her şeyi öğretiyor,
-Sağladığı fayda ve fiyat karşılaştırması yapıldığında fiyatı gayet iyi,
-60 gün para iade garantili, paranız yanmıyor,
-Okuyucu yorumları hep çok olumlu.

Siz de geç kalmadan önlemlerinizi alın. Kitabı okuyarak kocanızın nazarında nasıl son derece eğlenceli bir kadın olabileceğinizi keşfedin. Buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayarak kitabı okuyabilirsiniz.

Eşini mutlu etmenin yolları

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir