Kocamı kendime nasıl bağlarım diyen bir kadının yapması gereken, sonuç veren metotları sıraladık. Bu yöntemle kocanızı kendinize bağlayabilirsiniz.

Kocamı kendime nasıl bağlarım sorusunu sormadan önce eşinizin size olan bağlılığında eksiklik olmasının sebepleri hakkında ip uçlarınız var mı buna bir odaklanın lütfen. Sizce, size olan bağlılığındaki azalmanın sebebi nedir? Bu bağlılık evliliğin en başından beri mi böyleydi? Bu sorulara vereceğiniz cevaplar sonrasında ise eşimi kendime nasıl bağlarım konusunda aşağıdaki detaylar çok önemli. Kocayı eve bağlamanın yolları hakkındaki soru işaretlerinize bu yazımızda pek çok cevap bulacaksınız.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Neler Yapmalıyım?

Kocamı kendime nasıl bağlarım diyen bir kadın, öncelikle bunun sebeplerini düşünüp kendince bazı tespitler yapmalıdır. Çünkü size olan bağlılığındaki azalmanın sebebini aramaz ve cevap bulmakta geç kalırsanız zamanla kavga, münakaşa, aldatma gibi sebepler de yoğun şekilde evliliğinizde yeşerebilir.

Şunu lütfen unutmayın, kocanızın size olan bağlılığındaki kopukluk ile ilişkinizi çatırdatan hatta boşanmaya kadar götüren sebepler birebir aynıdır. Her ikisinde de sebep, çiftler arası ilginin git gide yok olmasıdır ve bu sinsi bir hastalık gibi ilerler. Bulacağınız cevap, onun size duyduğu ilginin kaybolmuş olması ise öncelikle soğukkanlılıkla bunu kabul etmelisiniz. Ardından da önereceğimiz metodu dikkate almalısınız.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım 1. Kural

Aklınızda beyninizi yiyen, sizi üzen ne varsa hepsini şimdi bir kenara bırakın. Kendinizi toparlayın ve kocanızın ilgisini tekrar kazanmak, onun gözündeki çekiciliğinizi arttırmak, etrafınızda pervane gibi dönmesini sağlamak konusunda kararlı olun. Ümitsizliğe sakın kapılmayın.

Kocamı kendime nasıl bağlarım diyen bir kadının atacağı ilk adım, kendine güvenmek olmalı. Sonrasında ona eskisinden daha çekici görünmenin metotlarını uygulamaya başlamalısınız. Metotların detaylarına aşağıdaki satırlarda değineceğiz. Şimdilik şunu anlamaya çalışın. Erkekleri mutlu etmek sanıldığı kadar zor değildir. Çünkü erkekler belli başlı içgüdülere tabidir. Bu içgüdülerin esiri olmuş durumdadırlar. En önemli noktaya geliyoruz şimdi. Eğer siz, erkeklerin bünyesindeki bu içgüdülerin neler olduğunu iyi bilecek ve bunları nasıl kontrol edeceğinizi öğrenecek olursanız yavaş yavaş kocanızın size bağlanmaya başladığını kendi gözlerinizle izleyeceksinizdir.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım 2.Kural

Bu içgüdülerden kaynaklanan erkek isteklerinin neler olduğunu tek tek anlatan Kocanın Kalbine Gir e-kitabı bu anlamda çok işinize yarayacak. Kitap içerisinde, erkeğin kadınına karşı duygusal ilgisini arttırmaya yönelik çok özel metotlar var. Kitabı indirip okuyabileceğiniz linki aşağıda göreceksiniz.

Linki tıkladığınızda açılacak olan sayfada Kocanın Kalbine Gir e-kitabıyla beraber Yataktaki Kraliçe kitabını da göreceksiniz. Her ikisini de okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu iki rehberin ilişkinize kazandıracağı ivmeye inanamayacaksınız.

Kocamı kendime nasıl bağlarım diyen her kadının yapması gereken özel uygulamaları eksiksizce bu iki kitaptan öğrenebilirsiniz. Buraya tıklayarak kitaplara ulaşabilir ve isterseniz indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

kocanın kalbine gir kitabı

Kocamı kendime nasıl bağlarım ile benzer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir