Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları olarak sıraladığımız bu metotlar sizi tam bir Tanrıça yapacak. Ona hiç unutamayacağı hazlar yaşatmanın yollarını keşfet.

Tapınılası bir kadın olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları olarak uygulayabileceğiniz metotları aşağıdaki satırlardan okuyabilirsiniz. Bu metotları uygulayın ve ona hiç unutamayacağı hazlar yaşatın.

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları ve Yöntemleri

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları ve yöntemleri nelerdir? Yetiştiğimiz kültür sebebiyle seks konusu çoğumuz için hala bir tabu iken diğer bir taraftanda cinsel temasın olduğu bu özel anlarda hanım hanımcık olmayı bırakıp, erkeğimize unutamayacağı anlar yaşatmamız gerektiğini biliyoruz. Bunu biliyoruz da, tam olarak neler yapmamız gerektiğini bilemiyoruz değil mi? İşte bu noktada imdada Yataktaki Kraliçe pdf kitabı yetişiyor. Yazımız sonunda bu e-kitabı okuyabileceğiniz linki vereceğiz, emin olun aradığınız cevapların tümünü ve çok daha fazlasını bu kitapta bulacaksınız.

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yollarını Yataktaki Kraliçe Öğretiyor

Yatakta erkeği çıldırtmanın yollarını anlatan bu kitap adından da anlayacağınız gibi sevişirken erkeğinizin sizi bir Tanrıça gibi görmesini sağlayacak bilgiler barındırıyor. Hepimiz erkekleri sekste etkilemenin önemini biliyoruz ve bu kitap işte birebir bunu sağlıyor. içerisinde verilen bilgi ve metotlar asla yapamayacağınız, marjinal şeyler değil. Elbette kitapta ‘Vay be’ dedirten pek çok şey var ama bunlar Türkiye’de büyümüş kadınların da yapabileceği, kültür yapımıza uygun davranışlar. Erkeğinizi kendinize hayran bırakmanızı sağlayacak metotlar barındıran bu e-kitabın linkini yazımız sonunda sizlerle paylaşacağız ama öncesinde alttaki hikayeyi lütfen okuyun. Siz de çok şaşıracaksınız.

Yazar Sibel Savaş, e-kitabı temin eden okuyucuların çoğunlukla erkekler olduğunu vurguluyor. Buna başta çok şaşırdık ama sebebini duyunca çok mantıklı bulduk. Sibel Savaş’ın magazin gazetecisi olan bir arkadaşı ‘Cinsel hayatıma renk katabilir hem de yazarı arkadaşımız, bir okuyalım bakalım’ diyerek kitabı okumuş.

Ardından da ‘ilişkime bu denli ivme kazandıracağını hiç tahmin etmemiştim’ diyerek memnuniyetini dile getiren bir makale yazmış. Sanırız ülkemiz erkekleri cinsel yaşamlarının monotonluğundan bir hayli bıkmış olacaklar ki, bu makalenin ardından Sibel Savaş’a e-mailler yağmaya başlamış ve o tarihten sonra kitabı çoğunlukla erkek okuyucular indirmeye başlamış. ‘Teşekkür maillerinin %80’i erkeklerden geliyor’ diyor Sibel Savaş.

Kitabı temin ederek, partneri olan kadına hediye eden çok sayıda erkek var. Nazik yolla ‘Bana bunları yap’ demeye getiriyorlar. Lafı daha fazla uzatmaya gerek yok “yatakta erkeği çıldırtmanın yolları” hakkında bilgi arayan hanımlar, sizin için özetimizdir bu kitabı bir an evvel, mutlaka okuyun!

www.yataktakikralice.com adresinden kitaba ulaşabilirsiniz. Sevgiler,

yataktaki kraliçe kitabı okumak için tıkla

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir