Bir erkeği elde etmenin yolları ve yöntemlerinin neler olduğunu anlattık. Hoşlandığın erkeği aşık edecek metotlar burada. Sen de mutluluğu yakala.

Hoşlandığın biri var ama onun ilgisini çekemiyor musun? Ne adımlar atman gerektiğini bilmek ve sağlam yürümek istiyorsan bu yazı tam sana göre. Bir erkeği elde etmenin yolları olarak göstereceğimiz yöntemler sana aşkı kazandıracak.

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları ile ilgili Erkekler Ne diyor?

Bir erkeği elde etmenin yolları hakkında erkeklerin bakış açısını bilmek çok önemli. Bakalım erkekler ne diyor? Danıştık ve onları elde edebilecek kadın özelliklerini anlatmalarını istedik. Düzenli sayfa takipçilerimiz bizi  bilirler. Bu tür meselelerde kendi kendimize atıp tutmak yerine, konunun öznesi olan kişi ya da kişilere danışır ve onlardan aldığımız bilgileri okuyucularımıza aktarırız. Bu konuda da aynı metodu seçtik. Ayrıca bu yazımızın sonunda sizi ‘Onu Elde Et’ isimli pdf kitapla da tanıştıracağız. Bu kitap içerisindeki çok ilginç bilgilerle aşkı kazanmanızı sağlayabilecek nitelikte.

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Nelerdir?

Bir erkeği elde etmenin yolları nelerdir diye danıştığımız Savaş şöyle diyor;

Biz erkekler, hayata gözlerimizi açtığımız ilk andan son ana kadar penceresini kendimize pencere edindiğimiz çok önemli bir kadına sahibizdir. Bu kadın, annemizdir. Hayatı babadan çok ondan öğreniriz. Doğruları, yanlışları, zevklerimizin büyük bir kısmını ondan kopyalar, seçimlerimizi yaparken de çoğunlukla annelerimizin farkında olarak ya da olmayarak bilinçaltımıza ektikleri ile şekillendiririz. Her ne kadar bizim toplumumuz ataerkil olarak adlandırılıp, kadına kıymet verilmiyormuş gibi bir durum içerisinde olsak da bir erkeği motive eden en önemli varlıklardan biri kadındır. Anne, eş, kardeş, sevgili, hatta sadece arkadaşımız sıfatında olan kadınlar bile bir erkeğin dünyasını etkileyen en önemli kişilerdir. Kendimden ve çevremdeki hemcinslerimden de gördüğüm şu ki bizi şekillendiren şey kesinlikle kadınlar.

Başta, ‘Doğruları, yanlışları, zevklerimizin büyük bir kısmını ondan kopyalar, seçimlerimizi yaparken de çoğunlukla annelerimizin farkında olarak ya da olmayarak bilinçaltımıza ektikleri ile şekillendiririz.’ demiştim. Şimdi bu kısma tekrar bir geri dönüş yaparak bir erkeği elde etmenin yolları ile bunun ne ilgisi olduğunu anlatmak istiyorum.

Anneler oğullarına ne derece doğru şeyler öğretmişlerdir bu elbette ki tartışılır ancak şunu çok iyi biliyorum ki hayatım seçtiğim kadındır. Tüm erkekler için durum böyledir. Anneden sonra penceresini kendi penceremiz haline getireceğimiz kadın, hayatımızın ana unsuru olacaktır.

Zevkli bir kadına rastlarsam zevkim, akıllı bir kadına rastlarsam aklım, kültürlü bir kadına rastlarsam kültürüm artacaktır. Hayat denilen şey kat kattır ve Babil’in Asma Bahçeleri gibi teraslar halinde yükselir. Bir terastan bir diğer terasa bizi kadınlar taşır. Bugün durduğumuz yer, seyrettiğimiz manzara, gördüğümüz hayat yanımızdaki kadının terası, manzarası ve hayatıdır.

Özetle, hayatımız seçtiğimiz kadın olur. Dolayısıyla, bize en iyi manzarayı seyrettirebileceğini gördüğümüz kadını seçeriz. Hoşlandığınız bir erkeği elde etmenin yolları üzerinde doğru ilerlemek istiyorsanız,  seyrettireceğiniz manzarayı hedefinizdeki erkeğe beğendirmelisiniz.

***

Savaş’ın cevabı ne harika bir cevap değil mi! İnanın erkekler buna çok önem veriyor. Yani kadının erkeğine katabileceği vizyonu, çıtayı yükseltebilme becerisini erkekler gerçekten önemsiyor. Siz siz olun erkekleri ‘Onlar için güzel bir kadın olsun da ne olursa olsun’ der gibi avam bir mantıkla yargılamayın. Zannettiğinizden daha detaycılar.

Peki, Savaş’ın tanımladığı bu kadın olmak için ne yapmalısınız? Size bu konuda da yol gösterebileceğiz çünkü Savaş’ın bu tarifi bize Onu Elde Et kitabındaki ‘Onun Hayallerini Süsleyecek Harika Kadın Ol’ bölümünü hatırlattı.

Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Kitabı

Bir erkeği elde etmenin yollarını anlatan Onu Elde Et isimli, best seller olmuş bu e-kitabı duymuş olabilirsiniz. Bu kitap çok zengin bir içeriğe sahip ancak biz Savaş’ın tavsiyesiyle ilgili olan Harika Kadın olma bölümünden kısaca bahsedeceğiz.

Kitap içerisinde ‘Onun Hayallerini Süsleyecek Harika Kadın Ol’ bölümünde erkeği elde etme yolları üzerinde ilerleyen kadına çok önemli tüyolar verilmiş. Onüç karakter özelliği ele alınmış ve kendi karakterinize bunları empoze etmeniz gerektiği, aksi halde istediğiniz erkeği elde etmekte oldukça zorlanacağınız anlatılmış. Bu kitabı sayfamıza tanıtım maksadıyla yolladıklarında okuma fırsatı bulmuştuk ve o zaman da bu bölüme bayılmıştık. Savaş’ın bizlere verdiği bu cevapla konu cuk diye oturunca tekrar bahsetmekte fayda gördük.

Telif hakkı ihlali olmaması sebebiyle kitap içeriğini aktaramıyoruz fakat siz siz olun bu kitaba mutlaka göz atın. Hoşlandığınız bir erkeği elde etmenin yol ve yöntemlerini sırasıyla anlatıyor.

“Bir erkeği elde etmenin yolları” bir dizi hareketi doğru uygulamaktan geçiyor ve kitap bunla ilgili tüm detayları veriyor.

Bir erkeği elde etmenin yolları

Kitabı buradan inceleyebilirsiniz. Sevgiler,

Bir erkeği elde etmenin yolları ile ilgili diğer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir