Erkeği kendine bağlamanın yolları kitabı indirmek için yazımızın içindeki linki kullanabilirsiniz. Bu kitapla erkeğinizi bağlayabilirsiniz.

Evli kadınlara bu konuda önerdiğimiz Kocanın Kalbine Gir kitabı bloğumuzda çokça anlattık, bu sefer de bekar ama sevgilisini kendine bağlamak isteyen hanımlara yönelik bir yazı yazalım dedik. Erkeği kendine bağlamanın yolları kitabı indir ve sen de erkeğini kendine bağlamanın yollarını keşfet! Yani kısa ismiyle Onu Elde Tut kitabını bu sayfamızın son satırındaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Kitabı Hakkında Detaylar

Erkeği kendine bağlamanın yolları kitabı indirmeden önce kitap hakkında detaylı bilgiler edinmenizi sağlayalım. Bu kitap, sevgiliniz olan erkeği elde tutmanın yollarını anlatan tam bir best seller. Okuyucularının yorumları çok olumlu, başarı hikayeleri çok şaşırtıcı. Lafı hiç uzatmadan kitap içeriğinin detaylarını anlatalım, ardından da indirme işlemini yapabileceğiniz linki paylaşalım.

erkeği kendine bağlamanın yolları kitabı

Ana Kitap: O’nu Elde Tut

Laf kalabalığı yapmadan, okuyucusuna sadece ihtiyacı olan bilgileri detaylıca anlatan bu ana kitap 75 sayfa ve çok kolay anlaşılır akıcı bir dile sahip. En başta sizi bir indeks karşılıyor ve sıralı şekilde kitap içerisindeki konuların üst ve alt başlıklarını görüyorsunuz. Başlıklar izlemeniz gereken yollar olarak sıralı şekilde ilerliyor.

Erkeği kendine bağlamanın yolları konusunda neler yapmanız ve neler yapmamanız gerektiği sırasıyla anlatılıyor. Kendini hangi konularda salı vermemen gerektiğini, asla yapmaman gereken hataları ve muhakkak yapman gereken güzellikleri, erkeğini tesir altına alacak davranışları, ilişkinizin gidişatına yön vermeyi, erkeklerin partnerlerinden neler istediklerini, aktif ve pasif yönlerini nasıl tespit edeceğini ve bu yönlerini kullanarak ona kendini SENLE nasıl TAM hissettireceğini, bağlayıcı cinsellik için ne yapman gerektiğini, ilişkinizin analizini yapmayı ve boşlukları nasıl dolduracağını yani özetle; Erkekler üzerinde tılsımlı etkilere sahip davranışların neler olduğunu ve onun için vazgeçilmez bir kadın olmanın metotlarını öğretiyor.

E-Kitap Dünyası Ar-GE tarafından hazırlanmış bir kitap. E-Kitap Dünyası çok kaliteli içerikleri olan know-how(bil-yap) türü kitaplar üreten profesyonel bir ekip. Genellikle kadın erkek ilişkileri üzerine konular üretmekteler. Çok ilginç bir tarzları var ve biz bunu çok faydalı buluyoruz. Faydalı bulduğumuz şey şu E-Kitap Dünyası Ar-Ge ekibi, kendi yazar ekibinin yanı sıra halkın sesine de yer veriyor.

Örneğin, Onu Elde Tut Kitabı için 25-40 yaş aralığında, T.C. Vatandaşı, farklı meslek guruplarında kariyer sahibi, 30 erkekle görüşmeler yapılmış. Bu erkeklerin kadınlarla ilişkileri üzerine samimi açıklamalarını alarak kitapta sunulan metot ve tüyoların şekillendirmesini yapmışlar. Erkeklerin ne istediği bizzat erkeklerin ağzından okuyucuya aktarılmış ve bu metotla erkekleri çok daha iyi anlamanız sağlanmış.

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Kitabı Bonusları

Bonus 1- Çember ihlali

Onu Elde Tut Kitabı Özet Çember İhlali

Bu bonus kitap toplam 30 sayfa. E-Kitap Dünyası Ar-Ge Ekibi diyor ki;

Çember İhlali; hemen hemen tüm hataların anası hatta besin kaynağıdır. Yaptığınız ya da yapacağınız herhangi bir hatada çember ihlali yoksa bu hatanıza gösterilecek hoşgörü diğerlerine nazaran daha yüksek olacak ve unutulması çok kolay olacaktır. Aksi durumda ise unutulması kolay olmayacak ve O’nun hızla sizden soğumasına sebep olacaktır.

Bu bonus kitapta yine bir indeksten sonra sizi bir test karşılıyor.  Çember ihlali yapıp yapmadığınız anlamak için özel hazırlanmış bir test bu. Testin yardımıyla kişi kendini partnerinin gözüyle görebiliyor. Test sonuçları kısmında, ihlal haliniz izah ediliyor ve ardından çember ihlali yapmamanız için nelere dikkat edilmesi gerektiği öğretiliyor.

Ar-Ge ekibi şunu da eklemiş;

Sen, hata yapmadığını ya da yaptığın hataların ufak olduğunu düşünüyor olsan bile erkeğinin gözünde bu durum aynı olmayabilir. O’nu elinde tutabilmen için en önemli yardımcılarından biri olacak ‘Çemberi İhlali’ hakkında her şeyi öğrenmelisin..

Bonus 2- Onla Doğru İletişim & Sorun Çözme Yolları

Onu Elde Tut Kitabı Özet iletişim

Bu bonus kitap da 30 sayfadan oluşuyor. İlişkiyi yıpratan ve ardından çatırdamalara sebep olan en büyük etkene yani iletişim sorunlarına değiniliyor. Dünya genelinde tüm ilişkilerin bitme sebebinin %98’ini iletişim sorunları oluşturuyor. Büyük aşklarla başlayan birçok ilişki maalesef ki iletişim sorunları sebebiyle bitiyor. Bu bonus kitapta onla daha doğru bir iletişim kurmanın yollarını ve ilişkinizi nasıl yöneteceğinizi öğretiyor. Aranızda olan ya da olacak sorunlara daha etkili çözümler sergilemeniz ve öğreneceklerinizi davranış kalıpları haline getirmeniz sağlanıyor. Ayrıca sorun çözme sistematiklerinden en önemlilerini kullanarak partnerinizi de bu çözüm sürecine nasıl dahil edeceğinizi öğreniyorsunuz. Yaşadığınız ya da ileride yaşayacağınız sorunlardan nasıl kurtulacağınızı size bir yol haritası çizerek adım adım anlatıyor.

Bonus 3- Aşk Biletleri

Onu Elde Tut Kitabı Özet aşk biletleri

Bu bonus kitapta 30 sayfadan oluşuyor. Partnerinizle olan aşk yolculuğunuzu daha keyifli hale getiren bu bonus kitap hem tasarım hem de içerisindeki ilginç fikir sebebiyle çok ama çok şeker bir kitap. ilişkinize ufak aşk oyunları katarak aşk heyecanınıza ivme kazandıran nitelikte. Bu bonus kitap bile tek başına sönmüş bir aşkı alevlendirebilir. Partnerinizle hem çok daha kaliteli anlar yaşamanızı hem de birbirinizle ilgili yeni şeyler keşfetmenizi sağlayacak bu kitabın da çokça faydasını göreceğiniz kesin!

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Kitabını indir

Erkeği kendine bağlamanın yolları üzerine makale yayınlayan bazı sayfalar ‘Kitabı bedava indir’ butonu koyarak, hazırladıkları niteliksiz dosyaları paylaşmaktalar. Bu pdf dosyalarının orijinal kitapla hiçbir alakası yok. Bunlarla vakit kaybetmemenizi öneririz. Kitap setini, kitabın kendi web sayfasından indirebilirsiniz.

Erkeğinizi kendinize gün be gün daha çok bağladıkça yaşayacağınız haz ve huzur için siz de kendinize bu yatırımı yapabilirsiniz. Kitap içerik kalitesi son derece yüksektir, pişman olmayacağınızı gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

“Erkeği kendine bağlamanın yolları kitabı” orjinalini kendi web sayfasından indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Erkeği kendine bağlamanın yolları kitabı

Erkeği kendine bağlamanın yolları kitabı ile ilgili benzer yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir