Sibel Savaş Kimdir? Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş’ı bu röportajla yakından tanıyabilirsiniz. Kendisi ve kitabı hakkında bilinmeyenler.

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Kitabının Yazarı

Kocaya Aşk Sözleri mi? ve Evlendin Kendini Salıverme! kitaplarının yazarı Sibel Savaş’ın son bombası; Yataktaki Kraliçe kitabı. Duymayan kaldı mı? Sanmıyoruz! Büyük patlamaydı. ‘Savaş/Bomba değil de Seviş Panpa!’ demeden duramayacağım şu an.

Yataktaki Kraliçe kitabı Türk kadınının içinde bulunduğu ahlak yapısı göz önünde bulundurularak yazılmış muhteşem bir cinsel kılavuz. İkamesi yok!

Bu kitapla erkeği baştan çıkarmanın yollarını, onla nasıl sevişeceğinizi, erkeğinizi yatakta mutlu etmenin yollarını ve seksapel yönünüzü geliştirerek onu kendinize nasıl hayran bırakacağınızı öğreniyorsunuz. Kitabın yazarı Sibel Savaş’la sohbete başlamadan önce birazcık kendisini tanıtalım.

Sibel Savaş Kimdir?

Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş Almanya’da doğmuş, Türkiye ve Amerika’da yaşamış ve son iki senedir de Kanarya Adalarında yaşıyor.

Yataktaki Kraliçe Sibel Savaş

Kannnnaarrrrrrya Adaları mı???
İçim kannaar yaaa! İçççiimm kan ağlar : )
Sinirlerim bozulunca beni bir gülme tutuyor. Bizim neden püskevitimiz yok arkadaş?

Sibel, Hacettepe Üniversitesi Edebiyat bölümünden mezun. Magazin dünyasının duayenlerinden Kenan Erçetingöz’le birlikte gecce.com’da, Superstarlife’da Tayfun Topal ile, uçankuş.com’dan Eray Akıncı ile birlikte köşe yazarlığı yaptı. Yazılarında özellikle; kadınlara mesaj vermeyi kendine vazife edinmiş bir yazar.

Tuttum bu takıntıyı! Bir kadın gelişir binlerce dünya değişir, değil mi?

Sibel’in bu yönü, kadınlara yönelik sosyal çabası, daha doğrusu bir yazarın toplum mühendisliği yaparcasına kadını ele alma tutkusu hakkında bile sayfalarca yazı yazılabilir ama aklım hala Kanarya Adaları’nda.

Yazarlığın yanı sıra, Event organizasyonu yapan bir şirketin sahibi ve Formula 1, MotoGP, Şampiyonlar ligi gibi organizasyonlarda dünya çapında çalışmalar yapıyor. 2007’den beri de Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder ile çalışıyor. Alla alla, ne ola ki? Neyse, röportajda bunu da soracağız.

En önemli görevlerini 8 yaşında ki oğlu Canel’e annelik yapmak ve çok sevdiği kocası Taner’e eş olmak diye belirten Sibel, ailesine aşık bir Türk kadını. Hem de Kanarya Adalarında yaşıyor!

Türk kadının kendine güvenen, kendiyle daha barışık olmasını amaçlayan ve öncelikli olarak bu konularda yazılar yazan Sibel’e kocaman bir alkış patlatalım.

Sibel Savaş Yataktaki Kraliçe Hakkındaki Soruları Cevaplıyor!

Yataktaki Kraliçe kitabı hakkında hazırladığımız çok ilginç soruları e-mail yoluyla Sibel’e gönderdik. Sabırsızlıkla cevaplarını bekliyoruz ve gelir gelmez bu sayfanın altına koyacağımız linkle Sibel’in cevaplarını okuyabileceksiniz. O vakte kadar hala kitabı okumamış olanlarınız varsa önerimizdir; bu kitabı mutlaka inceleyin. Bir solukta okuyacağınıza ve elbette ki içerisindeki bilgilerden çokça faydalanacağınıza eminiz.

Yataktaki Kraliçe kitabı erkeğinizin ve sizin cinsel yaşamınız için muhteşem bir kılavuz olacak nitelikte.

Kitabı www.yataktakikralice.com adresinden inceleyebilirsiniz.

yataktaki kraliçe kitabı incelemek için tıkla

Yataktaki Kraliçe Kitabı ile ilgili diğer yazılar:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir