Yataktaki Kraliçe PDF Kitabını Ücretsiz İndir Oku

Yataktaki Kraliçe pdf kitabını ücretsiz indirmek ve okumaya başlamak için verdiğimiz linki kullanabilir kitabı hemen indirip okuyabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister nasıl mutlu olur keşfetmek için Yataktaki Kraliçe Pdf kitabını indir oku. Kitabı okumak için takip etmen gereken adımları aşağıda sıralayacağız ama hemen uygulamaya geçmeden önce bu yazıyı sonuna kadar okumanı tavsiye ederiz. Çünkü bu yazıda Yataktaki Kraliçe kitabı ile ilgili işine yarayacak pek çok detay öğreneceksin. Böylece ne tür bir kitaba vakit ayıracağını öngörmüş olursun. Yataktaki Kraliçe Kitabını indirmek veya okumak için takip edilmesi gereken adımlar şunlar;

  1. Bu yazımızın son satırındaki ‘Okumak için Tıkla’ yazan kitap resmine tıkla.
  2. Açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerle,
  3. Kitabın resmini gördüğünde üzerine tıkla

ve indirme işleminin hemen ardından Yataktaki Kraliçe pdf kitabını okumaya başla. Çok keyif alarak okuyacağın bir kitap olduğunu şimdiden belirtelim. Erkeği kendine bağlamanın yolları ndan biri de cinsellik olunca bu gibi bir kitabı es geçmek olmaz. Sibel Savaş’ın yazı dili çok anlaşılır ve son derece akıcı. Bir solukta okuyabileceğin bir kitap bu. İşin özeti seni pişman etmeyecek bir kitap.

Yataktaki Kraliçe Kitabı Ne Anlatıyor?

Yataktaki Kraliçe kitabı özeti şu; modern bir kadının cinsel yaşama dair bilmesi gereken ne varsa hepsini tek tek anlatıyor. Anlattığı muhteşem tüyolarla siz de erkeğinizin kraliçesi olabilir, ona unutamayacağı anlar yaşatabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister? Erkekler, aşk krallığını yönetebilen kadınlara daha arzulu, daha ilgili oluyorlar. Bu krallığı yönetebilen bir kadın olabilmek içinse seks konusunda çok şey bilmeniz ve diğer kadınlardan üstünlüğünüz olması gerekiyor. İşte bunların hepsini en ince ayrıntılarına kadar öğrenebileceğiniz yer Sibel Savaş’ın yazdığı Yataktaki Kraliçe pdf kitabı. Bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza indirebileceğiniz bu kitapla, hem diğer kadınlara hem de partnerinize karşı bu üstünlüğü nasıl sağlayacağınızı tek tek öğrenebilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı Aldatılma Riskini Yok Ediyor

Aşağıda maddelenmiş şekilde göreceğiniz detayları avucunuzun içi gibi bilmeniz, sizi aldatılması zor bir kadın yapıyor ve Yataktaki Kraliçe Kitabı indirip okuduğunuzda aşağıdakilerin tümünü detaylıca göreceksiniz;

  • erkekler yatakta ne ister
  • erkeği baştan çıkarmanın yolları nelerdir
  • erkekleri tahrik eden hareketler nelerdir
  • erkekler yatakta nelerden hoşlanır
  • erkekleri yatakta çıldırtmanın yolları nelerdir
  • erkeği baştan çıkaran sözler neler
  • erkekleri sekste etkilemenin yolları

Bu sorular binlerce kadının cevap aradığı sorular ve bizimki gibi bağnaz toplumlarda bu cevapları bulmak yakın geçmişe kadar kolay değildi. Dolayısıyla cevapları bulan kadınların sayısı oldukça az. Böylece rakibiniz de az oluyor. Şimdi rakip mi düşüneceğiz, rakip ne alaka? demeyin. Acı gerçek şu ki erkekleri yatakta tam olarak memnun edemeyen her kadının sonu bu acı gerçek oluyor. Yani aldatılıyor.

2017’de yapılan bir araştırma sonucuna göre Türk erkeklerinin %32 sinin partnerini aldattığı tespit edilmiş. Evli olmak ya da flört ertmek fark etmiyor, araştırmaya tüm ilişkiler dahil. Yetkili psikologlar katılımcıların aldatma sebeplerinden yola çıkarak ihanet yatkınlığını azaltmanın, cinsel ilişkiden alınan doyumu arttırarak sağlanabileceğini belirtmişler. Demek ki araştırmaya katılan ve aldattığını itiraf eden bu beyler, ilişkilerinde doyum yaşayamadıklarını söylemiş olmalılar ki psikologlar bu kanıya varabilmişler. Araştırmanın sonuç kısmında, karşılıklı doyumun sağlanamadığı her ilişki sadakatsizliğe uğrama riski taşır diyerek noktayı koymuşlar. İşte bu tam bir kırmızı alarm kızlar!

yataktaki kraliçe

Bir eczaneye gittiğinizde aradığınız ilacı bulamazsanız başka bir marka ya da isimle satılan ama aradığınız ilaçla aynı işe yarayan bir ilacı alırsınız. Bu size ruhsuz bir tanım gibi gelebilir ama çoğu erkek için sadakatsizlik, bu ikame ilaca geçiş yapmak kadar basit bir durumdur. Yataktaki Kraliçe pdf kitabını indirdiğinizde ve okuduğunuzda bu durumu nasıl bertaraf edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Erkekler, başlangıçta isminizle ya da kim olduğunuzla ilgilenmez. Onlara yaşattıklarınız ve hissettirdiklerinizle ilgilenirler. Hissettirdikleriniz neticesinde onların gözünde kim olduğunuz belirlenir. Arkadaş olarak kalmak istemesi, sevgiliniz olmak istemesi taparcasına seveceği kadın olmanız gibi onlarca statü, sizin ona hissettiriyor olduklarınızla belirlenir. Bu süreç hiçbir zaman bitmez. Evlendiniz, üç çocuğunuz oldu ama eşinizin gözünde kim olduğunuz her yeni günle birlikte yenilenmeye devam eder.

İşten çıkar çıkmaz bir an evvel yanında olmak istenen kadın mı olacaksınız ya da sesine bile zor tahammül edilen kadın mı? İşte bu ve benzer durumların hepsi, hissettirmeye devam ettiğiniz duygulara bağlı. Taparcasına sevilecek kadın olmak için muhteşem bir güzellikte olmak gerektiğine inananlardansanız, size güzel bir cevabımız var. Çok yakışıklı aktörlerin dengi güzellikte olmayan sevgililerine bağlılıklarını ya da muhteşem güzellikte olup da buna rağmen aldatılmış ünlü kadınları aklınıza getirin. İşin sırrını anlamaya başladınız mı? Mevzu güzellikte değil, beceride!

Yataktaki Kraliçe indir oku erkekler yatakta ne ister keşfet

Yatakta kraliçe olma konusunda zaman kaybetmemek gerek. Kendiniz ve partneriniz için yaşayacağınız keyfi arttırmanın yanı sıra, anlaşılan o ki istenmeyen acı sondan da anca bu yolla kurtulabileceksiniz. Tam da şu cümlenin zamanı, kadınlar aşık olduklarıyla yatarlar, erkekler ise yatakta tatmin edene aşık olurlar.

Yani annenizin ya da büyük annenizin öğrettiği gibi erkeğin kalbine giden yol midesinden falan geçmiyor. Erkekler tabiatları gereği cinselliğe kadınlardan daha farklı bir yaklaşım sergiliyorlar. Binlerce yıldır evrimleşerek, son hallerini yaşadığımız modern erkeğin tabiatı bu. Cinsellik denildiğinde akan sular duruyor ve yatakta başarılı kadın istiyorlar. Bu saatten sonra bu tabiata savaş açacak değilsiniz ya!

Siz, siz olun bu tabiatla daha fazla savaşmayın. Geç kalmadan erkekler yatakta ne ister öğrenin, ardından da bol bol sevişin.

Kimler Yataktaki Kraliçe Olabilir?

Cinsel hayatı devam eden tüm yaştaki kadınlar yataktaki kraliçe olabilir. Bekar ya da evli olmanız fark etmez. Cinsel gücü devam eden her kadın yatakta bir kraliçe olma şansına sahiptir. Özellikle kötü giden evliliklerde, evlilik terapistleri tarafından cinsel yaşamla ilgili düzenlemeler getirilerek kurtarılan çokça evlilik olduğunu biliyoruz.

Genç kızların da, ilk ilişkilerinde partnerleri tarafından gördükleri ilgi ve alakanın ileriki yıllarda kendilerine duydukları güven derecesinde ne kadar etkili olduğunu biliyoruz.

Özetle hanımlar;
Erkeklerin yatakta ne istedikleriyle ilgili tüm detayları bilmek keyifli bir cinsel yaşama sahip olmanın yanı sıra, güven ve huzur dolu bir aşk hayatı için önemli bir yatırım.

e-kitap dünyasında ilk ve tek olan Sibel Savaş imzalı Yataktaki Kraliçe Kitabını indirmenizi ve okumanızı bu sebeplerle tavsiye ederiz. Üzerine tıklayarak kitaba ulaşabilir ve erkekler yatakta ne ister tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Kısa bir sürede okuyup erkeğin için eşsiz bir kadın olabilmenin püf noktalarını Yataktaki Kraliçe kitabı ile öğrenebilirsin. Öğrendiklerini kitapta anlatıldığı gibi, doğru şekilde uygular ve zaman ilerledikçe bu uygulamaları eksiksiz devam ettirirsen partnerinin sana çok ama çok daha ilgili olduğunu ve gözlerindeki aşk ateşinin gün be gün inanılmaz derecede arttığını sen de göreceksin.

Yataktaki Kraliçe pdf

Yataktaki Kraliçe pdf kitabını indir oku ile benzer bazı yazılar;

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir