Yataktaki Kraliçe kitabını okuyanlar ne diyor onların yorumlarını yazdık. Kitap hakkındaki düşünceleri nelerdir? Bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe pdf e-kitabını indirmek ve okumak istiyorsunuz ama bazı soru işaretleriniz mi var? İşime yarar mı, ne denli faydalı, konular nasıl işlenmiş, saçma sapan bilgilerle karşılaşır mıyım? gibi onlarca soru işaretine sahip olabilirsiniz. Haklısınız çünkü ne de olsa hem para hem de vakit ayıracaksınız. Bu nedenle Yataktaki Kraliçe kitabını okuyanlar ne diyor, yorumları nasıl bu konuda ufkunuzu açacak bilgileri verdik.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okuyanlar Ne Düşünüyor?

Yataktaki Kraliçe kitabını okuyanlar ve onların yorumları sonrasında kararınız kesinleşir ve siz de kitabı okumak isterseniz bu yazımızın sonuna koyacağımız linkten kitap setini siz de indirebilirsiniz. Yaptığımız araştırma farklı sayfalarda yapılmış yorumları kapsıyor. Yorumların çoğu son derece olumlu. Birçok okuyucunun düşüncelerini geniş bir yelpazede barındırıyor olması nedeniyle aşağıdaki yorumu yayınlamaya değer bulduk. Bu yoruma hem çok şaşıracağınıza hem de çok faydalı bulacağınıza eminiz.

S.T.’nin kaleminden

Benim kitapla tanışmam çok ilginç bir şekilde oldu. Bunu anlatmalıyım çünkü bu tanışmanın hikayesi ve tanışmayla ilgili sonradan öğrendiğim gerçekler hemcinslerime büyük bir farkındalık kazandıracak.

Birgün e-mailime info(at)yataktakikralice.com adresinden ‘Ücretsiz Okuma Hakkı Kazandınız’ diye bir mail geldi. Daha önce hiç bilgim yoktu böyle bir kitabın varlığından. Mailin ekinde, kitapları okumak için tıklamam gereken linkler vardı. Virüs olabilir korkusuyla bu linkleri tıklamadan önce, kitabın sayfasına göz gezdiriyim istedim. Kitabın sayfasını inceledim ve şüpheli bir durum görmedim ama yine de kendilerine bir mail atıp neden kitabı yolladıklarını sormak istedim.

Kısa süre sonra cevap verdiler; ‘Zaman zaman böyle kampanyalar yapıyoruz. Elimizdeki mail adreslerinden şanslı kişi siz oldunuz. Gönül rahatlığıyla kitabı okuyabilirsiniz.’ dediler. Mail adresimi nereden buldunuz diye sormaya gerek bile duymadım, çünkü hepimizin mail adresleri reklam firmalarının elinde var ve parayla mail adresi satan firmalar bile var. ‘Peki öyleyse’ dedim ve yazışmalarımızda güvensizliğe sebep olacak bir şey olmadığı için bir mahsur görmeyerek linkleri tıkladım. Zaman buldukça kitabı okudum. Meğer bu hediye olayı kocamın bana bir numarasıymış.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki planlarım içerisinde bu kitabı okumak hiç yokken bu vesileyle okuyabilme şansı yakaladığım için memnunum. Ne yalan söyleyeyim çok kıymetli bilgiler edindim. Cinselliğe dair bildiklerimin yeterli olduğunu düşünürdüm ama değilmiş meğer. Bu kitabı okumaya ihtiyacım varmış. Cinselliğe yaklaşımım, doğru olduğunu sandığım yanlışlar ve başka ne varsa çoğu düşüncelerim değişti. Kocamın ve benim cinsel refahımız arttı desem abartmış olmam.

Kitap tam bir harika… Üzerine başka söz söylememe gerek yok. Gelelim kocamın numarasına! Sonradan öğrendim ki meğer bu kitabın bana hediye edilmesinin altında yatan sebep başkaymış. Kocam Yataktaki Kraliçe kitabının ekibiyle irtibata geçmiş ve ‘Karımın bu kitabı okumasını istiyorum ama işin içinde benim olduğumu bilmesini istemiyorum’ diyerek onlara bir mail göndermiş. Yataktaki Kraliçe ekibi de kocamın bu talebini kırmayıp böyle bir formül bulmuşlar :) Ben de böylece Yataktaki Kraliçe Kitabını okuyanlar kulübüne girmiş oldum.

Kocam birkaç ay sonra bunu bana itiraf ettiğinde önce ona kızdım ama düşündükçe ona hak verdim. Demek ki yolunda gittiğini sandığım cinsel hayatım onun için o kadar da haz verici ilerlemiyormuş. Bana eksiklerimi söyleyip kalbimin kırılacağını düşündüğü için böyle bir yol denemiş. Anlayışla karşıladım ve hatta iyi yapmış olduğunu bile söyledim. Kitabı okuduktan ve bilmediğim bir sürü şeyi öğrendikten sonra harika bir seviyeye gelen seks yaşamımız gerçeğini nasıl inkar edebilirdim ki!

Siz de cinsel yaşamınızın iyi gidiyor olduğunu düşünebilirsiniz ama kocanız ya da sevgiliniz sizle aynı fikirde olmayabilir. Bunu mutlaka göz önünde bulundurun. Ne kadar şeffaf bir ilişkimiz var diye düşünseniz de emin olun erkekler cinsel konularda çoğunlukla şikayetçi olmayıp içlerine atıyorlar, isteklerini dile getirmiyorlar. Benim hikayemi kendinize örnek alarak şimdiden önlem alabilirsiniz. Ben şanslıydım. Kocam cinsel mutluluğu bulabileceği başka kadınlara da yönelebilirdi. Yataktaki Kraliçe’den öğrendiklerimle hem kendim hem de kocam için çok daha iyi bir cinsel yaşam yaratabildim.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okuyanlar Kulübüne Katılmak İçin

“Yataktaki Kraliçe kitabını okuyanlar” kulübüne katılmak ve cinsel yaşamınıza siz de olumlu bir ivme kazandırmak isterseniz www.yataktakikralice.com adresine ya da aşağıdaki resme tıklayabilir ve kitabı indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

yataktaki kraliçe kitabı okumak için tıkla

ilgini çekebilecek bazı yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir