Kadınlar Ne ister?

Kadınlar yatakta ne ister ne istemez tüm cevaplar burada. Kadınlar ne ister yatakta ne duymak ister cinsellikte ne ister nasıl sevişmek ister işte cevaplar. Hepsini bu yazıda derledik.

Kadınlar ve onların ruh halleri, hoşlandıkları şeyler, durduk yere bozuldukları şeyler ve genel olarak ne isterler hepsi çok bilinmeyenli bir denklem gibi değil mi? Her ne kadar böyle gözükse de aslında kadınlar ne ister sorusunun cevapları son derece nettir. Kadınlar yatakta ne ister nelerden hoşlanır sorusunun cevabı ise çok daha nettir. Önemli olan şey kadın ruhundan ve psikolojisinden anlamak ve onların eğilimlerini doğru tespit edebilmektir. Buraya geldiğinize göre bu konuda yardıma ihtiyacınız olmalı. İşte bu yazıda ihtiyacınız olan pek çok bilgiyi öğrenmiş olacaksınız.

Kadınlar Yatakta Ne İster?

Kadınların yatakta istedikleri şeyler hakkında öncelikle şunu iyi anlamalısınız beyler, kadınların cinselliğe bakış açıları erkekler gibi esnek değildir. Erkekler, neredeyse hiçbir seks fırsatını kaçırmamak üzere dizayn edilmişken kadınlar bu konuda çok daha seçicidirler. Elbette içerisinde yetişilen kültürün de bunda etkisi vardır ama asıl mesele Zihinsel Seçilimdir.

Kadınlar yatakta ne ister? Kadın, birlikte olacağı erkeği her an her dakika yeniden değerlendirir. Bu değerlendirme sonrasında sizle sevişip sevişmek istemediğine karar verir ve emin olun henüz o aşamadayken yatakta sizin yapacaklarınızdan keyif alıp almayacağı da çoktan belirlenmiş olur. O kadın sizin karınız bile olsa durum budur. Nikahlı kocalarını bile her yeni doğan günle birlikte yeniden değerlendirirler. Özetle, kadına yaşatacağınız haz için önce bu kısmı halletmelisiniz beyler. Onla yatağa girmeden önce, daha doğrusu günün her anında son derece zarif ve centilmen davranmalısınız. Aksi halde cinsel çekiciliğiniz sekteye uğrar.

Kadınlar yatakta ne duymak ister?

Kadınlar yatakta kimi zaman soft kimisi ise sert küfürler duymak ister. Dirty Talking denen bu seksi diyaloglar işitsel uyarıcı vazife görür ve kadını baştan çıkarmak için gerekli bir hamledir. işitme duyusu ile kadını tahrik etmek önemlidir beyler! Peki kadınlar yatakta tam olarak ne duymak isterler ne gibi şeyler duymak istemezler? Etik kurallar gereği hazır cümleler halinde burada yayınlayamıyoruz ama arzu ederseniz Akıllı Erkeğin Cinsel Rehberi Smart Casanova pdf’i indirip okuyarak açık seçik halde tüm cümleleri öğrenebilirsiniz. Kitaba ulaşabileceğiniz linki bu yazının sonuna koyduk.

Kadınlar ne zaman sevişmek ister?

İşi bilen bir erkekseniz kadını her zaman sevişmeye hazır tutabilirsiniz. Kadınlar seksi olarak çekici buldukları erkekle her zaman sevişmek ister ama bunu sağlayabilmeniz de belli bir beceri ister. Düşünün bakalım, siz bir kadına her daim seksi gelmenin püf noktalarını biliyor musunuz? Bunun belli metotları var. Buraya tıklayarak o metotların hepsini öğrenebilirsiniz.

Kadınlar nasıl sevişmek ister?

Kadınlar tadına vararak sevişmek ister. Lambur lumbur yapılan bir sevişme istemezler. Ona nasıl dokunmanız gerektiğini bilmenizi isterler. En basit örnekle ne zaman oral ne zaman handjob yapacağınızı bilmenizi isterler çünkü istedikleri şeyleri dile dökmeye çekinir bu nedenle de söylemeden sizin bilmenizi isterler. Bu konuda ne denli tecrübeli olduğunuzu hayatınızdaki kadına göstermek isterseniz vereceğimiz adres yine Smart Casanova pdf olacak. İndirin okuyun kadınlar yatakta ne ister ne istemez tüm detaylarıyla sansürsüz şekilde, resimli ve yazılı anlatımlarıyla hemen okuyun. Pdf’teki eşsiz bilgileri keşfetmek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Unutmayın beyler, kadınlar ne ister bunu bilmek kadar ne istemezler bunu bilmek de çok önemli. Kadınlar cinsellikte ne ister tüm cevaplar açıkça Smart Casanova’da.

kadınlar yatakta ne ister kitabı

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir