Erkekleri sekste etkilemenin yolları ve yöntemlerin neler olduğunu yazdık. Bu yolları kullanarak erkeğinizin vazgeçilmez tanrıçası olabilirsiniz.

Belki sevgiliniz belki de kocanız için bu arayıştasınız. Seks esnasında yapacağınız şeylerle sizden etkilenmesini ve unutamayacağı anlar yaşamasını istiyorsanız erkekleri sekste etkilemenin yolları konulu bu yazı çok işinize yarayacak.

Erkekleri Sekste Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Erkekleri sekste etkilemenin yolları olarak pek çok yol var. Parmak şıklatır gibi tek bir hareketle kalıcı etki yaratamayacağınızı bilmek ve yapılması gerekenlerin tümünü uygun zamanlarda uygulamayı ihmal etmemeniz çok önemli.

Erkekleri sekste etkilemenin yolları 1

Seks esnasında göz temasınızı koruyun

Gözlerinizi gözlerinden ayırmayın. Erkekler buna deli olur. Öncelikli sebep; göz temasınızın ondan utanmadığınız, kendinize güvendiğiniz mesajlarını ona açıkça yansıtıyor olmasıdır. İkinci olarak da; göz ve bakışlar seks esnasında gündelik yaşamdakinden daha etkiliyeci bir hal alır. Seks esnasında insanın göz rengi bile değişir ama asıl önemli olan bakışlarda yaşanan değişimdir. Arzu, zevk gibi hisler gözlere yansır ve bu haliniz erkekler üzerinde çok daha etkileyici bir güce sahiptir.

Erkekleri sekste etkilemenin yolları 2

Oral seksin tüm inceliklerini öğrenin

Issız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey nedir? sorusuna, oral seks, oral seks, oral seks diyecek milyonlarca erkek var. Bunlardan biri de; bizim blog yazarlarımızdan!

Erkekler oral seks olmadan yapamazlar ama sıradan bir oral seksi de etkileyici bulmazlar. Oral seksin sayısız incelikleri bulunur ama üç ana unsur onlar için ilk etapta da yeterli bir etkileme gücüne sahiptir. Büyük bir ağız, haylaz bir dil ve kararlı bir tutuş. Elleri kullanmadan yapılan oral seks manasızdır. Erkekleri sekste etkilemenin yolları için hem oral seksin hem de handjob (yani elinizi nasıl kullanacağınızın) tüm detaylarını geç kalmadan öğrenin. Bu konuda Yataktaki Kraliçe e-kitabından faydalanabilirsiniz. Resimli ve yazılı anlatım dili bir harika. Kitabı okumak isteyenler www.yataktakikralice.com adresine tıklayabilirler.

Erkekleri sekste etkilemenin yolları 3

Kulağına seksi şeyler fısıldayın

İşte yine erkekleri çılgına çeviren bir detay. Siz siz olun seks esnasında ona mutlaka seksi şeyler söyleyin. Hatta edepsiz olun, edepsiz olmaktan çekinmeyin! Çoğu kadın bu durumun erkeği nazarında kendi kalitesini düşüreceğini, basit görüneceğini düşünür ve buna cesaret edemez ama bu koca bir yanılgıdır. Erkekler seks esnasında seksi şeyler konuşan kadınlara hayrandırlar. Onların duyusal yönden de uyarılmaya ihtiyaçları vardır ve bunu yapabilmenin en iyi yolu da Dirty Talking’dir.

Dirty Talking tarzı konuşma, bundan utanmayan kadınlar için bile zor bir metottur. Çünkü sık kullanılan bir dil olmadığından kadının kişinin aklına ne söyleyeceğine dair bir fikir çoğu zaman gelmez. Düşün düşün bulamıyorum durumunu siz de yaşayabilirsiniz. Hayal gücünüzü de katarak, onun da sevebileceği ve etkilenebileceği cümleleri bir düşünün bakalım neler bulacaksınız. Eğer, ‘Yok bulamıyorum’ derseniz bunun için de önerebileceğimiz adres aynı olacak. Yani Yataktaki Kraliçe e-kitabı!

“Erkekleri sekste etkilemenin yolları” ile ilgili ne ararsanız bu kitapta bulacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz. Açın, okuyun ve erkeğinizi sekste etkilemenin tüm detaylarını tek tek öğrenin.

yataktaki kraliçe kitabı incelemek için tıkla

İlgini çekebilecek diğer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir