Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim-Yapmanız gerekenleri adım adım anlatan sıralı metotlar burada! Bu metotlarla aşkı kazanabilirsiniz.

Kızlar öncelikle şunu söylemeliyiz ki kadın erkek ilişkilerinde bizlere büyüklerimiz tarafından hiç öğretilmemiş pek çok şey var ama bunlar içerisinde çok önemli bir yer tutan öyle iki detay var ki bunlar asıl kilit noktalar. Erkeği aşık etmenin yollarında ilerlerken ne yaparsanız yapın bu iki detayı es geçiyorsanız çabalarınız büyük ihtimalle sonuç vermeyecektir. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim merakında ve çabasında olan her kadın bilmelidir ki bu iki detay kurallar ve disiplindir. İşte bu yazıda biz de bunların detaylarına inerek bir erkeği kendinize nasıl aşık edebileceğinizi anlatacağız.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Ne Yapmalıyım?

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim ne yapmalıyım diyorsanız, erkekleri aşık etme yollarında ilerlerken bazı kuralları ihlal etmemeniz, o kurallara uymanız ve bunların tamamını disiplinli şekilde yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Daha iyi anlamanızı sağlayacak basit bir örnek verelim.

Bir yemek yaptığınızı düşünün, seçeceğiniz yemeğe göre hazır etmeniz gereken belli malzemeler vardır değil mi? İşte bu malzemeleri ‘kurallar’ olarak düşünün. Bu malzemelerin tek tek tencereye ne zaman konulacağı, ne kadar süre kavurulacağı, diğer malzemelerin ne zaman ekleneceği, suyun ne zaman ekleneceği gibi izlenmesi gereken adımları da ‘disiplin’ olarak düşünün.

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim yolunda ilerlerken başarıya ulaşmak için tıpkı bir yemek yapar gibi kuralları ve disiplini ihmal etmemeniz gerekiyor. Yani metotlarla ilerlemeniz gerektiğini! Aksi halde yapacağınız yemek sofralarda başarılı bir yemek olarak yerini almayacaktır.

Biz Türk kadınları aşk, duygular, ilişkiler hep kendiliğinden olağan akışında ilerler sanırız ama basit bir yemek yapımında bile durum böyle değilken aşk ve ilişkiler de neden böyle olsun düşünmeyiz!

Olağan akışına bırakılan her şeyin varacağı sonuç belirsiz bir sonuçtur. Bu yüzden bir erkeği kendime nasıl aşık ederim derken, kuralları ve disiplini ön plana almanız gerektiğini iyi anlamamız gerekiyor.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim Sıralı Metotlar Nelerdir?

Sıralı metotların neler olduğunu detaylıca öğrenebileceğiniz Onu Elde Et isimli pdf kitabı okuyabileceğiniz linki paylaşacağız. Çok ilginç ve işe yarar bilgileri bu e-kitaptan öğrenebilirsiniz. Bu kitap yüzlerce kadını mutlu sona taşıdı! Okuyucu yorumlarını internette ve kitabın kendi web sayfasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Yapmanız gerekenleri ve asla yapmamanız gerekenleri, erkeklere dair pek çok sırrı ve adım adım izlemeniz gereken yolu öyle güzel öğretiyor ki kısa sürede istediğiniz erkek üzerinde olumlu etkilerini görebiliyorsunuz.

“Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim” konusunda yardıma ihtiyacınız varsa sakın ihmal etmeyin aşk hayatınızı baştan sona değiştirecek bu kitabı mutlaka inceleyin. İncelemek için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Onu elde et kitabı

Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim ile benzer yazılar;

Yorumlar

 • berfin
  Cevapla

  sevgilimi mutlu edemiyorum benden uzaklaşıyo napa bilirim

  • Emel
   Cevapla

   Merhaba Berfin, Onu Elde Tut e-kitabını ciddi tavsiye ederiz. İçerisindeki metotlar çok işine yarayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir