Kocamı nasıl baştan çıkarırım nasıl azdırırım diyen bir kadın ne yapmalıdır sırasıyla anlattık. Kocayı baştan çıkarma yolları ve yöntemleri burada. Kocanızı kolaylıkla baştan çıkarabilir ve azdırabilirsiniz.

Kocanızla monotonlaşmış bir seks hayatınız mı var? Size karşı isteksiz mi duruyor? Belki de isteksiz olduğu şey siz değil de cinselliktir. Belki de hiç bir sorun yoktur sadece onu heyecanlandırmak için yeni arayışlara girmişsinizdir. Durumunuz ne olursa olsun kocamı nasıl baştan çıkarırım konulu bu yazı size hayli fikir verecek.

Kocamı Nasıl Baştan Çıkarırım Çok Özel Tüyolar

Kocamı nasıl baştan çıkarırım diyen bir kadın öncelikle şunu bilmeli ki evlilikte yıl alındıkça erkeği heyecanlandırmak daha da zorlaşıyor. Çünkü size alışkın, yaptıklarınıza alışkın ve siz yeni şeyler deneyip onu şaşırtmadıkça onu baştan çıkarmanız hayli zor.

Peki neler yapabilirsiniz? Kocamı nasıl baştan çıkarırım diyen kadınlar için çok özel tüyolar derledik. Faydalanabileceğiniz ek kaynakları da bu yazıda sunduk. Örneğin, Yataktaki Kraliçe isimli 100 sayfalık pdf kitapta anlatılan eşsiz metotlar çok işinize yarayacaktır. Bu metotlar öyle her kadın dergisinde ya da web sayfasında karşınıza çıkabilecek, klişe olmuş önerilerden değil. Bunlar gerçekten kocanız üzerinde inanılmaz etkiler bırakabileceğiniz çok özel tüyolar. Bu pdf kitabı yazımızın en altındaki görsele tıklayarak okuyabilirsiniz. Şimdi gelelim bizim tüyolarımıza…

Kocayı baştan çıkarmak için ne yapmalı? Çok özel tüyolar

 • Her seferinde çırılçıplak sevişmeyin. Özel hazırlanmış ve erkekleri çılgına çeviren seks kostümleri var. Onlardan deneyin.
 • Eski ama seksi bir şeyler giyin ve üzerinizdekileri parçalamayı isteyip istemediğini sorun.
 • O uyurken oral sekse başlamayı deneyin.
 • O işyerinde ve işleri ile meşgulken ona bir e-mail atın. Denemek istediğiniz sıra dışı bir fanteziyi ona yazılı olarak anlatın.
 • Seks oyuncaklarından faydalanın. Erkekler bu oyuncaklara çıldırıyor ve monotonlaşan seks hayatını renklendiriyor.

Sıra dışı ve son derece seksi olan metotları kocanıza uyguladıktan sonra kısa sürede onun gözünde eşsiz ve muhteşem bir kadın olarak konumlandırılacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz. Ama emin olun iş bu kadarla bitmiyor. Kocamı nasıl baştan çıkarırım sorunuza cevap bulmanızın sonrasında onu tam anlamıyla tatmin de etmelisiniz. Alelade bir tatminden değil, gerçek bir tatminden bahsediyoruz.

Kocamı Nasıl Baştan Çıkarırım Onu Nasıl Tatmin Ederim?

Bilirsiniz, erkekler yatak odasında motive olan varlıklardır. Karısına, işine ve ailesine cinsel yaşamındaki doyum kadar ilgili ve sevecen olurlar! Bir erkek yatak odasında tam olarak doyum sağlayamıyor ve geceyi tam bir memnuniyetle bitirmiyorsa eşine ilgisiz, trafikte sağa sola bağırıp korna çalan, işlerine dikkatsiz ve isteksiz yaklaşım sergileyen, derbeder bir erkek halini alıyor yavaş yavaş. Bu tespit bilimsel bir tespittir.

Yatak odasında mutlu olan erkek, hayatın her alanında moralli olur. Kocamı nasıl baştan çıkarırım onu nasıl tatmin ederim diyen ve bu yolda bir şeyler uygulayacak olan her kadın bilmelidir ki yapacağı şey kocasında sadece cinsel bir heyecana sebep olmayacaktır. Bu aynı zamanda kocanızın ve kendi hayatınızın konforunu artırmak da olacaktır. Çoğu kadın seks sonunda boşalmış olan kocasını tatmin ettiğini zannediyor ama durum pek de böyle değil. Unutmayın bu sıvı boşaltımını erkekler uykudayken bile yapabiliyorlar. Gerçek bir tatmin ise bambaşka bir şey.

Burada anlatamayacağımız detaylar! Ama bu konuda size yardımcı olacak bir kitabı daha önerebiliriz. Yataktaki Kraliçe kitabını buradan okuyabilir ve kocanıza unutamayacağı anları nasıl yaşatacağınızı keşfedebilirsiniz. Kitapta, kocasını tam anlamıyla tatmin edebilen bir kadının nelere sahip olacağı şöyle yazılmış;

 • Kocasının tüm ilgisini her zaman üzerinde tutar,
 • İkinci bir kadın korkusu yaşamaz,
 • Diğer kadınlardan daha özgüvenli bir kadın halini alır,
 • Kendine, evine, kocasına, kocasının işlerine ve maddi durumuna fayda sağlar,
 • Hayatından stresi, endişeyi, korkuyu def eder,
 • Daha fazla mutluluk hormonu salgılar, salgılatır.
 • Faydaları bunlarla sınırlı değil. Saymakla bitmez ve bir kadın yuvasında cinselliğe önem verip özendiği oranda mutluluğu yakalar.

Kocamı nasıl baştan çıkarırım, kocayı baştan çıkarmak için ne yapmalı sorunuzun cevaplarını ve ek olarak kocanızı tam anlamıyla nasıl tatmin edeceğinizin cevaplarını da Yataktaki Kraliçe kitabında bulacaksınız. Birçok yerde göreceğiniz sıradan ve artık erkekler üzerinde çok da etkili olmayan alışılmış önerileri bir kenara bırakın ve siz de bu kitabı rehberiniz edinin!

A’dan Z’ye cinselliğin inceliklerini, erkeklerin yatakta ne istediğini, ne istemediğini, kocayı baştan çıkarmanın yollarını, afrodizyak etkisi yaratan yiyecekleri, kokuları, erkeklerin deli olduğu seks kostüm ve aksesuarlarını ve onlarca şeyi anlatan, öğreten kitaplar bunlar. Tavsiyemizdir mutlaka okumalısınız. Okumak için aşağıdaki görsele ya da buraya tıklayabilirsiniz.

yataktaki kraliçe kocanın kalbine gir kitabı

“Kocamı nasıl baştan çıkarırım” ile benzer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir