Erkekleri azdıran hareketler listesi olarak en kapsamlı liste burada. Hem de bizzat erkeklerin ağzından. Bakın erkekler neler diyor bu konuda ne düşünüyor.

Bazı yazılarımızı hazırlarken erkeklerin düşüncelerine olabildiğince yer vermeye çalışıyoruz çünkü bu gibi konularda erkeklerin düşünceleri kadın okuyucularımıza en doğru yolu gösteriyor. Erkekleri azdıran hareketler ve diğer azdırıcı şeyleri erkeklere sorduk ve bir liste yaptık. Bu konuda faydalanabileceğiniz, indirip okuyabileceğiniz pdf kitapları da yazımızın en son satırında sizlere tanıttık.

Erkekleri Azdıran Hareketler Listesi

Erkekleri azdıran hareketler nelerdir, erkeklerin fikirleri ile oluşturduğumuz listeyi aşağıdaki satırlarda görebilirsiniz. Bakın erkekler ne diyor?

İş yerinde erkekleri azdıran hareketler

Koray Diyor ki; İş yerinde beyaz gömlek giymiş bir kadın zaten bir nebze etkileyici görünüyor ama hafif göğüs dekoltesi varsa ve bir de öne doğru eğilip dekolteyi görme ihtimalim artmışsa kendimden geçiyorum.

Bulut Diyor ki; Telefonla konuşurken farkında olmadan parmaklarını dudaklarına götürüp, dudaklarıyla oynayan ve tam bu esnada yine farkında olmadan bana bakmaya başlayan kadınla şu an evliliğimizin ikinci yılını kutluyoruz. O uzun bakışı esnasında dudaklarıyla oynamaya devam ediyordu ve o an iliklerime kadar nasıl titrediğimi hala hatırlıyorum. O günden sonra ‘Evet, bu kadını elde etmeliyim’ demiştim.

Erkekleri azdıran hareketler konusunda Mert Diyor ki; Kendini işe kaptırmış bir kadın zaten çok çekici görünüyor ama bu işkoliklik esnasında kalemini saçına takan, yoğunluktan derbeder bir hale bürünmüş kadın portresi bence iş yerindeki en seksi görüntüdür.

Sinan Diyor ki; İş molasında aynayı eline alıp rujunu tazeleyen bir kadın beni azdırmaya başlamış demektir.

Sevgiliniz olan erkeği azdıran hareketler

Berk Diyor ki; Kulağıma birşey söylemek için eğilip, fısıldadığı anda benim şampiyon hareketlenmeye başlıyor. Hele bir de sıcak nefesini kulağımda hissedecek olursam kaçmaya başlasa iyi olur.

İsmail Diyor ki; Üzerinde etek ve siyah ince çorap varken örneğin bir bardaysak ve kalabalık yüzünden poposu benimkine hafif sürtünmüşse resmen deliriyorum.

Erkekleri azdıran hareketler konusunda Kemal Diyor ki; Arabayla yol alırken teybin düğmesiyle benimkinin yerini karıştıran ve ‘Kulağına bir şey söyleyeceğim’ diyerek milletin içinde çaktırmadan kulak mememi emen bir sevgilim var, Allah’tan daha ne isterim ki!! Sevgilim beni azdırmanın yollarını çok iyi biliyor.

Sercan Diyor ki; Beklemediğim anlarda pantolonumun üzerinden benimkini kavrayıp okşamaya başlayan bir sevgili beni fena azdırır.

Ömer Diyor ki; Eve girer girmez üzerime atlayıp ıslak ıslak öpüşmeye başladığında kendimi kaybediyorum.

Yasin Diyor ki; Asla unutamayacağım bir sahnem var. Sevgilimle evde takıldığımız günlerden birinde, ben bilgisayarla uğraşırken bir an ona baktığımda masanın üzerine çıkmış, bacak arası bana doğru açık bir halde ve eliyle klitorisini okşar haldeydi. Hiç alakasız bir anda yaptığı bu sürpriz ve masa üstündeki o görüntüsü beni acayip azdırmıştı. Aklıma geldikçe hala deliriyorum.

Erkekleri Azdıran Hareketler konusundaki pdf kitaplar

Bazı kadınlar ne yaparlarsa yapsınlar erkekler üzerinde azdırıcı etkiye sahip olamazken bazı kadınlar ise ne yapsalar erkekler için çok etkileyici olabiliyorlar. Mesele Barbie bebek olmak ya da olmamak değil kızlar. Bunda başka bir sır var! İşte bu sırları Yataktaki Kraliçe pdf kitabından öğrenebilirsiniz.

Erkekleri azdıran hareketleri ve erkeğinizi tam anlamıyla tatmin etmenin yollarını Yataktaki Kraliçe ile keşfedebilirsiniz.

Erkekleri Azdıran Hareketler


Resmi göremiyorsanız Yataktaki Kraliçe Kitabı okumak için buraya da tıklayabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe demek, erkeğinin yatağının kraliçesi olabilecek, onda tam anlamıyla doyum sağlayabilecek, seks konusunda son derece bilgili, cinselliği cesurca yaşayabilen modern kadını ifade ediyor. Bu kraliçelik için cinselliğe dair her şeyi bilmeniz gerekiyor.

“Erkekleri azdıran hareketler” bir yere kadar yeterli oluyor ama azdırdığınız erkeğinizi tatmin de etmeniz gerekiyor! Erkeğinizi tam anlamıyla tatmin edebilmek için, sevişirken neleri yapmanız ve neleri yapmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Tüm bunları öğrenerek yatakta siz de tam bir kraliçe olabilirsiniz. Hemen üstteki Yataktaki Kraliçe kitabını alıp okumak için resime tıklayın. Böyle erkeğinizi azdırdıktan sonra onu istediği gibi mutlu olmasına yardımcı olursunuz. Sizde elbette bundan zevk alarak hiç yaşamadığınız deneyimi yaşamış olacaksınız. 

Erkekleri Azdıran Hareketler

ilginizi çekebilecek diğer bazı yazılar:

Comments

 • Murat
  Reply

  Müthiş hir yazı olmuş. Tebrikler

  • Yazar
   Reply

   Beğenmenize sevindim. Teşekkür ederiz. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir