Erkekleri Azdıran Mesajlar Nelerdir?

Erkekleri azdıran mesajlar nelerdir? Erkekleri azdıran sözler ve telefon mesajlarları ile onların hormonlarını alt üst edebilir deliye dönmelerini sağlayabilirsiniz.

Erkekleri tahrik eden telefon mesajları erkekler nazarında hayli azdıran bir etki yaratıyor. Bilirsiniz, erkekler heyecanlanmak ve hatta heyecandan çıldırmak isterler! Haliyle bunu becerebilen kadın, erkeğin gözünde 10 numara bir kadın oluverir. Peki telefonda sevişirken söylenen sözler veya erkekleri azdıran mesajlar nelerdir nasıl olmalıdır? Etkileyici mesajlar baştan çıkarıcı hazır mesajlar olarak kullanabileceğiniz sözleri cümle cümle sizler için derledik.

Erkekleri Azdıran Mesajlar Hazır Cümleler

Erkekleri azdıran mesajlar olarak gönderebileceğiniz hazır cümleleri aşağıdaki satırlarda göreceksiniz. Bir internet yayınında etik kurallar gereği yayınlayabileceğimiz mesajlar bunlar. Size fikir verebilir ama bana daha azdırıcı şeyler lazım diyecek olursanız Yataktaki Kraliçe pdf kitabını indirebileceğiniz linki de bu yazımızın son satırına koyduk. Bu kitapta erkekler nasıl azar konusuna ek olarak nasıl tatmin edilir konusunda da çok ilginç bilgiler bulacağınızı şimdiden söyleyelim.

Erkekleri azdıran mesajlar sözler olarak bizim listemize gelecek olursak, hafif romantikten başlayıp ileri doğru giden kademede bir liste yaptık. Azdıran mesajlar içerisinde romantik sözlerin de etkileri büyüktür. Telefon mesajları olarak ya da onla chat yapabileceğiniz her platformda bu sexi mesajlardan faydalanabilirsiniz.

Erkekleri Azdıran Mesajlar ve Sözler listesi

 • Seni düşündüğüm zaman karnımın içinde sanki küçük kelebekler uçuşuyor
 • Yine düşündüm ve aynı sonuca vardım; Tanıdığım en muhteşem erkek sensin
 • Erkeğim! (Sade, kısa ama erkekleri azdıran bir ifadedir)
 • Seninle olmak beni çok mutlu ediyor
 • Sana sahip olduğum için çok mutluyum

Erkekleri Azdıran Çıldırtan Mesajlar

 • Titrememe sebep oluyorsun
 • Üzerimde ne olduğunu tahmin et
 • Çıplağım
 • Beni deli ediyorsun. Senin için deliriyorum
 • Yaramaz olduğun zamanlar sana bir başka bayılıyorum
 • Bu gece ne istiyorsan yapabiliriz
 • Seni içimde istiyorum
 • Yatağının kraliçesi olmak istiyorum

Erkekleri Azdıran Mesajlardan Sonra Yapılması Gerekenler

Erkekleri azdıran mesajlar yollamak arabanın marşına basmak gibi. Erkeğinize tahrik edici sözler ve mesajları gönderdikten sonra, ilk fırsatta cinsel münasebet açısından etkileyici bir şeyler yapamıyorsanız bu sözlerinizin onda yaratacağı imaj zamanla olumsuz bir imaja dönüşecektir. Baştan çıkarmanın ilk adımını mesajlar ve tahrik eden sözlerle atmışken işin devamını da başarılı bir şekilde getirmelisiniz. Sözde bir kadın olmamak için onun yatağının kraliçesi olmalı, onda yarattığınız heyecanı yatakta da devam ettirebilmelisiniz. Erkeği azdırmanın yollarını bilen ve erkeğine cinsel anlamda daha önce hiç yaşamadığı hazları yaşatabilen, vazgeçilmez bir kadın olmak isterseniz Yataktaki Kraliçe isimli 100 sayfalık pdf kitabı indirip okuyabileceğiniz linki bu yazımızın en son satırında paylaştık.

Kitabın sadece azdıran mesajlar konusunu içermediğini vurgulayalım. Bu kitap erkeği azdırmanın yollarına ek olarak, erkeği yüzde yüz tatmin etmenin yollarını da anlatıyor. Erkekler nasıl azar nasıl tatmin edilir sorusunun tüm cevaplarını bu pdf kitap veriyor. Erkekleri azdıran şeylerin neler olduğunu, en çok haz veren pozisyonları, oral seksin inceliklerini, handjob tekniklerini, piyasada bulabileceğiniz parfümlerden hangilerinin erkekler nazarında azdırıcı etki yarattığını, erkeklerin deli olacakları fantezi örnekleri ve daha pek çok bilgi resimli ve yazılı olarak sansürden uzak bir dille bu pdf kitapta anlatılmış. Erkeğinizi heyecandan çıldırtmanın yollarını arıyorsanız ihtiyacınız olan şey tam da bu kitap. Bu yazının en son satırındaki linke tıklayarak kitabı hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Erkekleri azdıran mesajlar işin sadece ufak bir bölümü hanımlar! Asıl önemli olan şey tam anlamıyla seksi ve tatmin edici bir kadın olmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenmek. Erkeğinize unutamayacağı, muhteşem anlar yaşatmanın metotlarını keşfetmek için kitabı buradan ya da aşağıdaki görselden indirebilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitap Seti:

 • Yataktaki Kraliçe – Erkekler Yatakta ne İster?
 • Bonus 1 – Seks Çeşitleri
 • Bonus 2 – Cinsel ve Genital Sağlık
 • Bonus 3 – Aşk Kuponları

Erkekleri Azdıran Mesajlar

Erkekleri Azdıran Mesajlar

Diğer bazı yazılar:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir