Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

Erkekleri baştan çıkaran hareketler sözler mesajlar davranışlar yani erkekleri baştan çıkaran şeyler olarak can alıcı 30 hareket nedir gösterdik. Erkeği baştan çıkarmanın yolları burada.

Erkekleri baştan çıkaran hareketler listesi olarak aşağıda göreceğiniz 30 maddelik liste çok işinize yarayacak. Siz de erkeği baştan çıkarma yolları konusunda arayışta iseniz bu listedeki şeyleri dikkate alın. Ayrıca, bu yazımızın son satırına Yataktaki Kraliçe isimli pdf kitabını indirip okuyabileceğiniz linki koymuş olduğumuzu da belirtelim.

Erkekleri Baştan Çıkaran Hareketler

Erkekleri baştan çıkaran hareketler olarak illa ki üzerine uzanıp poz vereceğiniz samanlara ihtiyacınız yok. Erkeğin ruhuna can katacak, ona heyecan verecek hareketler yapmanız yeterli. Erkeği azdırmak baştan çıkarmak için 30 hareketlik eşsiz listemizin detayları aşağıda.

 1. Öpüşürken ona oral seksi hatırlatın ve kalbinin çarpıntısını arttırın. Dudaklarının ikisini de ağzınıza alın ve daireler çizeceğiniz dilinizle onu baştan çıkarın.
 2. Resimli bir e-posta ya da mesajla ne kadar seksi olduğunuzu ona hatırlatın. Erkekleri baştan çıkaran hareketlerde telefon mesajlarınının hatırı sayılır bir yeri olduğunu yabana atmayın.
 3. Parmaklarınızı yalayarak elinizi dudaklarına ya da kulak memesine dokundurun. Erkekleri baştan çıkaran dokunuşların en etkililerinden biri budur.
 4. Tenine dokunduğunda hoşlanacağı yumuşacık şeyler giyin ve üzerine çıkarak vücudunun her yerine değdirin.
 5. Öpüşme esnasında alt dudağını ya da dilini hafifçe emmeyi ihmal etmeyin.
 6. Fermuarını açmak üzereyken gözlerinizi gözlerine dikin.
 7. Erkekleri baştan çıkaran dokunuşlardan bir diğeri; Ara sıra meme uçlarıyla oynamaktır.
 8. Üzerine çıkın ve kalçalarınızla organı üzerinde daireler çizin. Erkekleri baştan çıkaran hareketler içerisinde en etkili olanlarından biri budur!
 9. Dışarda yediğiniz günlerde ayağınızla masa altından onu tahrik edip baştan çıkarmayı unutmayın.
 10. Saçlarınızı onun vücudunda gezdirin.
 11. Oral seks yaparken ellerinizi nasıl kullanacağınızı bilin. Hatta handjob’un tüm inceliklerini öğrenin. Erkekler buna bayılır! Handjob’un detaylarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
 12. Dudaklarınız kulağına dokunacak kadar yakınken seksi şeyler fısıldayın. Erkekleri baştan çıkaran sözlerle ilgili lugatınız darsa yine yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz.
 13. Parmak uçlarınızla onu hipnotize edercesine sırtına özel dokunuşlar yapın.
 14. Giysilerini yavaşça çıkaran bir kadını izlemeye tüm erkekler bayılır. Çok yavaş çıkartın ve ona sizi izleme keyfini yaşatın.
 15. Sevişme esnasında kulağına seksi gelecek, yabancı dilde bir şeyler söyleyin. Almanca ve Fransızca dilleri fonetik olarak en seksi dillerdendir.
 16. O içinizdeyken pelvis kaslarınızla organını sıkıp bırakın.
 17. Birlikte dışarı çıktığınız bir gün etek giyecek olursanız ona eteğinizin altında külot olmadığını söyleyin.
 18. Gözünüzü bağlayacağınızı ve istediği şeyleri yapmasına izin vereceğinizi söyleyin.
 19. Parmaklarını tutkuyla emin.
 20. Erkekleri baştan çıkaran hareketlerden biri de sıvı alışverişidir. Seks sırasında parmaklarınızı vajinanıza götürün, parmaklarınızı ıslatın ve ıslaklığı onun dudaklarına sürün.
 21. Her seferinde çırılçıplak sevişmeyin. Özel hazırlanmış ve onu çılgına çevirecek seks kostümleri deneyin.
 22. Eski bir şeyler giyin (seksi olsun) ve onu üzerinizde parçalamasını isteyip istemediğini sorun.
 23. O uyurken oral sekse başlamayı deneyin. İnanın çok mutlu uyanacaktır.
 24. O işteyken ona bir e-mail atın ve denemek istediğiniz bir fanteziyi ona yazılı olarak anlatın.
 25. Seks oyuncaklarından faydalanın. Erkekler bu oyuncaklara çıldırıyor.
 26. Farklı seks çeşitlerini deneyin.
 27. Erkeklere yüksek haz veren, erkeği azdıran pozisyonlardan 10 Kama Sutra pozisyonunu ve yine yüksek haz etkili diğer 15 pozisyonu mutlaka deneyin. Pozisyonların detayları için buraya tıklayın.
 28. Ona afrodizyak bir şeyler pişirdiğinizi söyleyin ve birlikte afiyetle yiyin.
 29. Afrodizyak etkili parfümler kullanmayı ihmal etmeyin.
 30. Yatakta tam bir kraliçe olun.

Erkekleri Baştan Çıkaran Hareketler Yataktaki Kraliçe’de

Erkekleri baştan çıkaran hareketler ve çok daha fazlasını Yataktaki Kraliçe isimli pdf kitaptan öğrenebilirsiniz. Bu kitapla erkekleri baştan çıkarmanın yolları ve erkeği azdırmanın tüm yollarını resimli ve yazılı anlatımlarıyla göreceksiniz. Kitabı ücretsiz indirip okuyabileceğiniz link aşağıda.

Erkeği baştan çıkarmanın yolları için yapılması gerekenleri eksiksizce yapmak çok önemli ama bir erkeği gerçekten tatmin edecek metotları bilmek de gerekli! Bu iki yolda emin adımlarla ilerleyebilmeniz için ihtiyacınız olan her şey bu kitapta yazıyor. Resimli ve yazılı anlatımlarıyla erkeği baştan çıkaran bir kadın olmak hakkında her şeyi tek tek öğrenebilirsiniz.

Erkekleri baştan çıkaran hareketler ile yetinmeyip erkeğinizi tam anlamıyla tatmin etmenin yollarını da öğrenmek, erkeğinin tanrıçası olmak isteyen okuyucularımız aşağıdaki görsele tıklayarak kitabı okuyabilir. Resmi göremiyorsanız buraya da tıklayabilirsiniz.

Erkekleri Baştan Çıkaran Hareketler

Erkekleri Baştan Çıkaran Hareketler Kitap Tavsiyesi

Erkeği Azdırmanın yolları kitabı okumak için buraya ya da alttaki resime tıklamanız yeterlidir. 

Erkekleri Baştan Çıkaran Hareketler

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir