Kocamı nasıl mutlu ederim ne yapmalıyım diyenler için bu eşsiz 15 tavsiyeye göz atmayı öneriyoruz. Bu metotlarla kocanızı mutlu edebilirsiniz.

Bir süredir ne durumdaydınız gayet iyi tahmin edebiliyoruz. Evde her daim mutsuz, memnuniyetsiz görünen bir adam! Siz kocamı nasıl mutlu ederim arayışındayken o ise sanki her şeyi yanlış yapıyormuşsunuz ya da bir şeyleriniz hep eksikmiş gibi hissetmenize sebep oluyor!

Yüzü gülmez, ağzı açılmaz, açılırsa da bir tatlı söz dökülmez dudaklarından. Haliyle hatayı kendinizde aramaya başlar ve en iyi çözümü bulmak için kolları sıvarsınız.

Kocamı Nasıl Mutlu Ederim Diyen Bir Kadın Ne Yapmalıdır?

Kocamı nasıl mutlu ederim diyen bir kadın ne yapmalıdır hangi yolları izlemelidir? Evlilik danışmanlarının da sık sık dediği gibi, kocasını mutlu etmek isteyen bir kadın öncelikle ‘O ne isterse hepsini yapmalıyım, böylece mutlu olacaktır!’ inancını zihninden silmelidir. Bu çok yanlış bir inanıştır ve emin olun faydası olmayacağı gibi büyük zararları olur. Onu mutlu etmek için onun her dediğini yapan, bir dediğini iki etmeyen bir kadın olursanız onun göreceği şey sadece ‘Kimliksiz bir kadın’ olacaktır. Kendinizi kimliksiz, özelliksiz, tercihleri olmayan, varla yok arası bir kadın şekline sokmuş olursunuz.

Halbuki erkekler, ne istediğini bilen, isteklerini etrafa yansıtmaktan çekinmeyen, özgüven dolu, olgun kadınları sever ve onlara karşı bir çekim duyarlar. Bu nedenle öncelikle bu yanlış inanca bir son verin ve her istediğini yapmayın!

Kocamı Nasıl Mutlu Ederim 15 Tavsiye

İlkini yukarıda yazdık. Kocamı nasıl mutlu ederim sorunuza cevap olacak diğer 14 tavsiye ise aşağıda. Yalnız bu 15 tavsiyenin tamamını eş zamanlı olarak uygulamanız gerektiğini şimdiden belirtelim.

 1. Enerjinizi asla düşürmeyin.
 2. Moraliniz düşük olsa da hayat dolu ve keyifli bir kadın gibi görünün.
 3. Kişisel bakımı asla ihmal etmeyin.
 4. Görüntünüzde size iyi gelecek değişimler yapın. Oyuncu Tuğba Büyüküstün gibi mesela. Saçına yaptırdığı basit bir kesimle bambaşka bir çekiciliğe sahip olduğunu fark etmişsinizdir. Siz de kendinizde böyle denemeler yapın ve havanızı yükseltin.
 5. Arkadaşlarınızla aktif bir yaşam sürün. Hayatınızın sadece kocanızdan ibaret olmaması inanın ona çekici gelecektir!
 6. Seks uyumuzun ne denli iyi olduğunu test edin. Bu konu üzerine düşünün ve eksik-tıkanık noktaları gidermeye çalışın.
 7. Ailesi ve arkadaşlarıyla takışmayın. Sevmiyor olsanız bile politik davranın.
 8. Kahkaha atmayı öğrenin. Ne alaka demeyin! Erkekler kahkaha atan kadınlara karşı çekim duyarlar.
 9. Onun hayatta nefret ettiği hoşlanmadığı şeyleri bir liste yapın. Bu gibi şeyler olduğunda verdiği tepkilere aynı oranda ayak uydurun. Çünkü bizleri sevdiğimiz şeyler değil, nefret ettiğimiz şeyler yakınlaştırır!
 10. Eve geldiğinde ve evden işe giderken mutlaka güler yüzle karşılayın.
 11. Ona serbest anlar yaratın. Örneğin arkadaşlarıyla kafa dinlemesi için tatile gitmesine ön ayak olun.
 12. Diğer kadınların yanında asla ezilip bükülmeyin, özgüvensiz durmayın.
 13. Bugüne kadar maddi manevi zorluklar yaşanmış olsa da onu kahramanınız olarak gördüğünüzü ona dillendirin.
 14. Aşağıda göreceğiniz, ciddi önerimiz olan bu iki e-kitabı mutlaka okuyun.

Kocamı Nasıl Mutlu Ederim Konusunda Yazılmış E-Kitaplar

Kocamı nasıl mutlu ederim konusunda özel metotların yazılmış olduğu iki pdf e-kitap önerelim. Kocanın Kalbine Gir ve Yataktaki Kraliçe kitapları. Aşağıdaki görsele tıklayın. Açılacak sayfada her iki kitabı da göreceksiniz. Bu kitaplarda önerilen özel yöntemleri uygulayacak olursanız kısa bir süre sonra evliliğinizdeki aşkın fazlasıyla yeşermeye başladığını görebilirsiniz. İhtiyacınız olan şey, bu özel metotların neler olduğunu öğrenmeniz ve hemen uygulamaya başlamanızdır. Evlilikte cinsel yaşamın da çok önemli bir faktör olduğunu hatırlatalım ve bu iki pdf e-kitapla tüm bu sıralara sahip olabileceğinizi söyleyelim. Kitapları okumak için aşağıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.

“Kocamı nasıl mutlu ederim” diyen her kadına tereddütsüz önerimizdir. Tıklayın inceleyin ve okuduktan sonraki değişimi kendiniz görün www.kocaninkalbinegir.com

kocanın kalbine gir kitabı

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir