Evlilikte cinsel ilişki pozisyonları-35 pozisyonun resimli anlatımı ile tanışın. Bu pozisyonlardan sonra cinsel yaşamınız hayli değişecek.

Evlilikte Cinsel ilişki Pozisyonları Sınır Tanımıyor

Evlilikte cinsel ilişki pozisyonları olarak uygulanabilecek pozisyonlar sınır tanımıyor. Çok özel 35 pozisyonu Yataktaki Kraliçe resimli olarak anlatıyor. Yataktaki Kraliçe e-kitabını indirebileceğiniz linki yazımızın sonunda vereceğiz ama öncesinde kitapta bu pozisyonlarla ilgili yazılmış şu sözlere dikkat edin lütfen. Kitapta deniyor ki;

‘İlişki pozisyonlarında çiftlerin hayal gücü önemli bir kıstastır ama cinsel ilişki pozisyonlarını belirleyen şey sadece hayal gücü değildir. Erojen bölgelerin maksimum seviyede uyarılması çabası bu pozisyonları doğurmuştur. Erojen bölgeler her kişide aynı noktalarda olabilir ancak kişiden kişiye değişkenlik de gösterir. Bu nedenle çiftler, seks esnasında farklı denemeler yaparak en çok haz alacakları pozisyonları tespit eder. En çok keyif aldıkları ilişki pozisyonlarını kendi rutinleri haline getirirler.’

Evlilikte cinsel ilişki pozisyonları için temel hedefiniz bu haz arayışı olmalı. Birçok kadın bu konuda kavram kargaşası yaşayarak bu pozisyonlarının sadece değişiklik olsun diye yapıldığını zannediyor. Kitapta da söylenmiş olduğu gibi farklı pozisyon denemelerinin asıl amacı, haz noktalarınızı belirlemek ve eşinizle birlikte maksimum haz yaşamaktır.

Evlilikte Cinsel ilişki Pozisyonlarını Yataktaki Kraliçe Resimli Gösteriyor

Sibel Savaş’ın yazmış olduğu Yataktaki Kraliçe e-kitabını bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilir ve bu kitap içerisinde gösterilen resimli ilişki pozisyonlarından faydalanabilirsiniz. Kitabın indirme linkini aşağıda göreceksiniz.

Sibel Savaş bu kitabında hem erkeğe hem de kadına en yüksek haz veren ilişki pozisyonlarını tek tek resimleriyle paylaşmış. Hepsinin yazılı anlatımlarını da yapmış. Yaklaşık 35 pozisyon bulunuyor. Çok faydasını göreceğinize inanıyoruz.

Yataktaki Kraliçe kitabı bu kadarla sınırlı değil. Cinselliğin inceliklerine dair her konuya değinilmiş, tek tek anlatılmış. Bu kitabı okuduktan sonra bir nevi seks profesörü oluyorsunuz. Mesela kadınların yine pek bilemediği oral seks konusu. Oral seks nasıl yapılır, neler yaparsanız sevgiliniz ya da kocanız zevkten doruğa ulaşır? Oral seks esnasında zorlanan kadınlar için pratik uygulamalar nelerdir? Handjob denilen elle tatmin için ne tür hareketler yapılabilir? gibi bir sürü detaydan bahsedilmiş.

“Evlilikte cinsel ilişki pozisyonları” ve daha fazlasını öğrenmek, böylece cinsel yaşamınızı eskisinden çok daha keyifli bir hale getirmek için bu kitabı kesinlikle okumalısınız. Okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

yataktaki kraliçe kitabı incelemek için tıkla

 

Evlilikte cinsel ilişki pozisyonları ile benzer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir