Erkek Yatakta Ne İster

Erkekler yatakta ne ister nasıl mutlu olur onlar söyledi biz yazdık. Erkekler yatakta neye dayanamaz nelerden hoşlanırlar neden zevk alırlar. Hepsi burada.

Erkekler cinsellikte ne ister neler istemez ki? Erkeklerin yatakta istedikleri tek bir şeyle sınırlı değil. Seks oyuncaklarından kostümlere, özel pozisyonlardan handjoba kadar pek çok şey isterler. Sevdiğiniz, aranızda duygusal bağınız olan kişiyle yapılan aşk anlarının değişmez kuralı ona haz vermekten haz duymaktır. Sağlıklı, ahenkli bir cinsel yaşam için bu kurala uymak gerekir. Erkekler cinsel ilişkide kadından ne ister onlar anlattı biz yazdık.

Erkekler yatakta ne ister yorumlar

Erkekler sevişirken ne ister erkeklerden dinleyelim. Aşağıda göreceğiniz yorumlar Mojo Akademi’nin yapmış olduğu bir ankete dayanıyor. Kadın erkek ilişkileri üzerine çalışmalar yapan Mojo Akademinin erkek katılımcılardan erkekler sekste ne ister konusunda edinmiş olduğu bilgiler şöyle;

Erkekler Yatakta Heyecan istiyor

ilişki sırasında erkeği mutlu etmenin yolları heyecandan geçiyor. Erkekler yatakta heyecandan çıldırmak istiyor. Seksin monotonluktan uzak olmasını ve partneri olan kadının da buna ayak uydurmasını istiyor. Denenecek pozisyonlardan sevişilecek mekanlara kadar her detayda değişim arayan erkekler çok mu şey istiyoruz demeyi de ihmal etmiyor!

Erkekler Yatakta Kadının Seksi Olmasını istiyor

Cinsel ilişkide erkekleri etkilemenin yollarından biri de her daim seksi olmak. Ankete katılan erkekelerden çoğu, kadının ev hali ile yatağa girmesinden hoşlanmadığını belirtmiş. O an yatakta kadını ekstra seksi yapan bir şeyler olmalı demişler. Eşinin ya da sevgilisinin saçındaki topuz bandından ve aynı gecelikten bıktığını söyleyen de çok olmuş.

Erkekler Yataktaki Kraliçe’yi İstiyor

Yataktaki Kraliçe aslında kadın okuyucular için yazılmış bir e-kitap ama erkekler arasında bile bir hayli popüler durumda. Kitabı okuyanlar arasında çok sayıda erkek olduğunu biliniyor. Kitap yetkililerinin dediğine göre kimisi sadece okuyor ve ideal kadınını seçerken Yataktaki Kraliçe modeli ile kıyaslama yapıyor, kimisi ise kitabı partneri olan kadına hediye ederek lütfen oku ve sen de bana bunları yap demeye getiriyor.

Erkekler Yatakta Ne ister kitap

Erkekler yatakta ne ister bunun hakkında, sırf sayfalarına trafik çekmek uğruna birkaç madde sıralayarak size şunları yapın diyen bir sürü yazı ile karşılaşabilirsiniz ama gelin görün ki hiçbiri ihtiyacınız olan bilgileri tamamıyla vermiyor. Yataktaki Kraliçe pdf e-kitabı ise bu konuda büyük bir eksikliği dolduruyor. Kitabı bilgisayar ya da telefonunuza indirip okuyabileceğiniz linki bu yazımızın sonunda göreceksiniz. Kitapta erkeklerin yatakta ne istediği konusu bir kenara, ona yaşatacağınız cinsel hazzın dorukta olması için neler yapmanız gerektiğini de bu e-kitapla öğrenebilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne ister Kitabı Ne Anlatıyor?

Bu e-kitap çok şey anlatıyor, size bahsederken nereden başlamalı bilemedik ama tabi ki hepsinden önce erkeklerin eşleri ya da sevgililerinden yatakta neler istediklerini teker teker anlattığını özet geçebiliriz. Sadece ana kitap 100 sayfadan oluşuyor ve yanında hediye edilen 3 adet bonus kitap ise 30’ar sayfadan oluşuyor. Cinsellikle ilgili bilmeniz gereken ne varsa hepsi ve daha fazlasını bu kitapta bulabilirsiniz. İnternette sayfa sayfa dolaşarak vakit kaybetmeyin. Çünkü ihtiyacınız olan gerçek bilgileri internet sayfalarında bulmanız sansür nedeniyle neredeyse imkansız. Sizi bilmem ama şahsen beni çok yoruyor sayfa sayfa dolaşmak ve sonunda herkesin bildiği sıradan bilgileri okumuş olmak.

Erkeği baştan çıkarmanın yollarından başlayıp çok özel öpüşme taktiklerine, erkeklerin en sevdiği pozisyonlardan yine erkeklerin en deli olduğu oral seks metotlarına kadar her şeyi Yataktaki Kraliçe’den öğrenebilirsiniz. Erkekler yatakta hangi sözleri duymak ister sevdikleri giyim şekli, özel kostümler ve seks oyuncaklarını da unutmamak lazım. Bunlar da resimleriyle birlikte detaylarıyla anlatmış. Erkekler yatakta ne ister her yönüyle anlatan bu kitabı incelemek için tıklayın ve erkeğinizin yataktaki kraliçesi olun.

Erkekler yatakta neden hoşlanırlar, nelerden zevk alır, nerelerinden etkilenir, nerelerinin öpülmesinden hoşlanır? özetle erkekler yatakta neyi sever hepsi Yataktaki Kraliçe’de.

yataktaki kraliçe kitabı incelemek için tıklasistem uyumlu pdf

ilgini çekebilecek diğer yazılar;