Erkekler Yatakta Ne İster

Erkeklerin yatakta istediği 30 hareketi yazdık. Erkekler yatakta neye dayanamaz nelerden hoşlanırlar neden zevk alırlar. Erkekler yatakta ne ister resimli anlatımla Yataktaki Kraliçe kitabından keşfedin.

Erkekler cinsellikte ne ister? Neler istemez ki! Erkeklerin yatakta istedikleri tek bir şeyle sınırlı değil hanımlar. Seks oyuncaklarından kostümlere, özel pozisyonlardan handjoba kadar pek çok şey isterler. Sevdiğiniz, aranızda duygusal bağınız olan erkekle yapılan cinsel anların değişmez kuralı; ona haz vermekten haz duymaktır. Sağlıklı, ahenkli bir cinsel yaşam için bu kurala uymak gerekiyor. Erkekler cinsellikte neye önem verir, erkekler yatakta ne ister yatakta tapılan kadın olmanın yolları nelerdir ve erkekler cinsel ilişkide kadından ne ister 30 hareketle hepsini aktardık.

Erkeklerin Yatakta İstediği 30 Hareket

Erkeklerin yatakta istediği 30 şey-Duymak istediği sözler cümleler hareketler ve dahasını maddeler halinde aktardık.

 1. Erkekler yatakta öpüşürken çok tutkulu olunmasını isterler. Dudaklarını her zamankinden daha sıkı öpmeye çalışın.
 2. Onları kışkırtıcı hareketlere bayılırlar. Seksi bir biçimde parmaklarınızı yalarken sizi görmesini sağlayın ve ıslak elinizi……
 3. Tenine dokunduğunuzda hoşlanacağı yumuşacık şeyler giyinmesinden çok hoşlanırlar.
 4. Göz temasını çok önemserler utangaçlığı bırakın ve hırçınca gözlerine bakın.
 5. Erkeklerin yatakta dayanamadığı şeylerden biri ara sıra meme uçlarıyla oynanmasıdır.
 6. İlişki halindeyken kalçalarınızla organı üzerinde daireler çizilmesine deli olurlar.
 7. Saçlarınızın vücutlarına değmesine dayanamazlar. Fırsat buldukça bunu yapın.
 8. Oral seks yaparken ellerinizi nasıl kullanacağınızı bilin. Hatta handjob’un tüm inceliklerini mutlaka öğrenin. Erkekler için bu ikisi (yani oral seks ve handjob) olmazsa olmaz hareketlerdir. Oral seksin teknikleri ve Handjob’un detaylarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
 9. Dudaklarınız kulağına dokunacak kadar yakınken seksi şeyler fısıldayın. Erkeklerin yatakta duymak istediği şeyler konusunda lugatınız yetersizse yine yukarıdaki linke tıklayarak cümle cümle neler olduklarını öğrenebilirsiniz.
 10. Parmak uçlarınızı nasıl kullanmanız gerektiği erkekler için önemlidir. Onu hipnotize edercesine sırtına özel dokunuşlar yapın.
 11. Giysilerini yavaşça çıkaran bir kadını izlemeye tüm erkekler bayılır. İç çamaşırlarınızı çok yavaş çıkartın ve ona sizi izleme keyfini yaşatın.
 12. Yabancı dil biliyorsanız bunu kullanın. Sevişme esnasında yabancı dilde bir şeyler söyleyin. Almanca ve Fransızca dilleri erkekler açısından fonetik olarak en seksi bulunan dillerdir.
 13. İlişkideyken vajinal kaslarınızla onun organını sıkıp bırakırsanız müthiş bir cinsel haz duyacaklardır.
 14. Gözlerinizi bir flarla bağlayın ve siz gözleriniz kapalıyken size ne isterse yapabileceğinizi söyleyin.
 15. Onun gözlerini bağlayın ve şimdi ne isterse yapma sırasının sizde olduğunu söyleyin.
 16. Parmaklarını iştahlı bir şekilde emin.
 17. Seks sırasında parmaklarınızı vajinanıza götürün, parmaklarınızı ıslatın ve ıslaklığı onun dudaklarına sürün. Erkekler için çıldırtıcı bir etkiye sahiptir bu hareket.
 18. Her seksinizde çıplak sevişmeyin. Seksi fantezi kıyafetler ve onların gücünden faydalanın. Özel hazırlanmış ve erkekleri deli eden kıyafetler kullanın.
 19. Zaman zaman da yatakta giydiklerinizi parçalayabileceğini söyleyin.
 20. Sevişirken, bir sonraki seksinizde denemek istediğiniz bir fanteziyi ona anlatın.
 21. Seks oyuncaklarının gücünü mutlaka kullanın! Seks yaşamınız monotonlaşmış olsun ya da olmasın erkekler bu oyuncaklar için resmen çıldırıyor.
 22. Farklı seks çeşitlerini deneyin.
 23. Erkeklerin yatakta istediği özel pozisyonları mutlaka öğrenin. En etkili 10 Kama Sutra pozisyonunu ve erkeği yatakta çıldırtan diğer 15 pozisyonu mutlaka deneyin. Pozisyonların detayları için buraya tıklayın.
 24. Yatakta son derece afrodizyak etkili parfümlerle erkeği çılgına çevirebilirsiniz. Afrodizyak etkili kokuları kullanmayı sakın ihmal etmeyin.
 25. Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları olarak bir diğer detay ise erkeği yöneten kontrole den bir kadın olmaktır. Erkekler yatakta emir almaktan çok hoşlanırlar.
 26. Cinsel ilişkinin sonlarına doğru haz seslerinizi artırın hatta mümkünse bağırın.
 27. Seks esnasında fonda müzik olması heyecanı artırır. Müziğin ritmine uygun jestler yaparak erkeği zevke getirmek mümkün.
 28. Ellerini nasıl kullanacağı hakkında talimatlar almayı çok severler.
 29. Yatak odasının dekorasyonu da çok önemlidir. Erkekler odada özellikle bir ayna olmasını isterler böylece göz ucuyla sizi ve kendisini seyredip daha çok haz alabilirler.
 30. Yatakta tam bir kraliçe olun. Utangaç, etkisiz bir kadın olmayın yatağınızın kraliçesi olun çünkü erkekler yatakta tam bir kraliçe ile sevişmek ister.

Erkekler yatakta ne ister neye dikkat eder sorusuna cevap olarak erkeklerden aldığımız fikirleri de bu yazımızda bulabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister yorumlar

Erkekler sevişirken yatakta ne ister erkeklerden dinleyelim. Aşağıda göreceğiniz yorumlar Mojo Akademi’nin yapmış olduğu bir ankete dayanıyor. Kadın erkek ilişkileri üzerine çalışmalar yapan Mojo Akademinin erkek katılımcılardan erkekler sekste ne ister konusunda edinmiş olduğu bilgiler şöyle;

Erkekler Yatakta Heyecan istiyor

ilişki sırasında erkeği mutlu etmenin yolları heyecandan geçiyor. Erkekler yatakta heyecandan çıldırmak istiyor. Seksin monotonluktan uzak olmasını ve partneri olan kadının da buna ayak uydurmasını istiyor. Denenecek pozisyonlardan sevişilecek mekanlara kadar her detayda değişim arayan erkekler çok mu şey istiyoruz demeyi de ihmal etmiyor!

Erkekler Yatakta Kadının Seksi Olmasını istiyor

Erkekler yatakta kadının nasıl olmasını ister? Cinsel ilişkide erkekleri etkilemenin yollarından biri de her daim seksi olmak. Ankete katılan erkeklerden çoğu, kadının ev hali ile yatağa girmesinden hoşlanmadığını belirtmiş. O an yatakta kadını ekstra seksi yapan bir şeyler olmalı demişler. Eşinin ya da sevgilisinin saçındaki topuz bandından ve aynı gecelikten bıktığını söyleyen de çok olmuş.

Erkekler Yataktaki Kraliçe’yi İstiyor

Yataktaki Kraliçe aslında kadın okuyucular için yazılmış bir e-kitap ama erkekler arasında bile bir hayli popüler durumda. Kitabı okuyanlar arasında çok sayıda erkek olduğunu biliniyor. Kitap yetkililerinin dediğine erkekler ideal kadınını seçerken Yataktaki Kraliçe modeli ile kıyaslama yapıyor, kimisi ise kitabı partneri olan kadına hediye ederek lafı “lütfen oku ve sen de bana bunları yap” demeye getiriyor.

Yataktaki Kraliçe Kitabı

Yataktaki Kraliçe kitabı hakkında size biraz bilgi verelim…

Erkekler yatakta ne ister konusu hakkında, sırf sayfalarına trafik çekmek uğruna birkaç madde sıralayarak size şunları yapın diyen bir sürü yazı ile karşılaşabilirsiniz ama gelin görün ki hiçbiri ihtiyacınız olan bilgileri tamamıyla vermiyor. Yataktaki Kraliçe pdf e-kitabı ise bu konuda büyük bir eksikliği dolduruyor. Kitabı bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan okuyabileceğiniz linki bu yazımızın sonunda göreceksiniz. Kitapta erkeklerin yatakta ne istediği konusu bir kenara, ona yaşatacağınız cinsel hazzın dorukta olması için neler yapmanız gerektiğini de bu e-kitapla tek tek öğrenebilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı İşe Yarıyor mu?

Bu e-kitap çok şey anlatıyor, size bahsederken nereden başlamalı bilemedik ama tabi ki hepsinden önce erkeklerin eşleri ya da sevgililerinden yatakta neler istediklerini teker teker anlattığını özet geçebiliriz. Sadece ana kitap 100 sayfadan oluşuyor ve yanında hediye edilen 3 adet bonus kitap ise 30’ar sayfadan oluşuyor. Cinsellikle ilgili bilmeniz gereken ne varsa hepsi ve daha fazlasını bu kitapta bulabilirsiniz. İnternette sayfa sayfa dolaşarak vakit kaybetmeyin. Çünkü ihtiyacınız olan gerçek bilgileri internet sayfalarında bulmanız sansür nedeniyle neredeyse imkansız. Sizi bilmem ama şahsen beni çok yoruyor sayfa sayfa dolaşmak ve sonunda herkesin bildiği sıradan bilgileri okumuş olmak.

Erkeği baştan çıkarmanın yollarından başlayıp çok özel öpüşme taktiklerine, erkeklerin en sevdiği pozisyonlardan yine erkeklerin en deli olduğu oral seks metotlarına kadar her şeyi Yataktaki Kraliçe kitabından öğrenebilirsiniz. Erkekler yatakta ne duymak ister yatakta kadının ne giymesini ister, özel kostümler ve seks oyuncaklarını da unutmamak lazım. Kitapta bunlar da resimli olarak tüm detaylarıyla anlatılmış. Erkekler yatakta ne ister her yönüyle anlatan bu kitabı incelemek için tıklayın ve erkeğinizin yataktaki kraliçesi olun.

Erkekler yatakta ne ister nelerden hoşlanırlar, nelerden zevk alır, nerelerinden etkilenir, nerelerinin öpülmesinden hoşlanır? özetle erkekler yatakta neyi sever hepsi Yataktaki Kraliçe Kitabında. Erkekler için yatakta unutulmaz olmak istiyorsanız Yataktaki Kraliçe kitabını mutlaka okumalısınız.

yataktaki kraliçe kitabı incelemek için tıkla

ilgini çekebilecek diğer yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir