Erkekleri tahrik eden sözler olarak etkili şeyler arıyorsanız bu listedeki sözlere göz atmalısınız. Erkeğinizin aklını başından alacak liste burada.

Aklını başından alacak sözlerle yarattığınız etki karşısında, erkeğinizin yelkenlerini hemen suya indirmesini istiyorsanız doğru bir arayıştasınız. Çünkü erkekleri tahrik eden sözler gerçekten böyle bir güce sahiptir. Bir kadın, erkeğine sıra dışı şeyler söylediğinde erkeğin beyininde çok farklı titreşimler oluşur. Tahrik olmasına sebep olabilecek türden ifadeleri sizler için derledik.

Erkekleri Tahrik Eden Sözler Listesi

Erkekleri tahrik eden sözler istemize geçmeden önce bu sözlerin önemine vurgu yapan bir uzmanın görüşlerini paylaşalım. Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı diyor ki;

Yataktaki Kraliçe, bir kadının cinselliğe dair bilmesi gereken her şeyi barındıran, erkeği sekste etkilemenin tüm tüyolarını okuyucu kadınlara veren bir kitap. Böylesi bir kitap yazarken erkekleri tahrik eden sözlere yer vermemek olmazdı. Çünkü erkekler bazı ufak sözlerle bile öyle bir hale getirilebilir ki, sadece kelimelerin gücüyle bile erkeğinize unutamayacağı bir orgazm yaşatabilirsiniz.

Evet, gerçekten de sözlerin gücüyle erkeğinize unutamayacağı bir orgazm yaşatabilirsiniz.

Erkekleri Tahrik Eden Sözlere Örnekler 1

Ona bir fantezinizi anlatın

Kendinize ait bir fantezinizi ona anlatırken başrolde onun olmasına dikkat etmelisiniz tabi ki. Başka bir erkekten bahsediyormuş gibi konuşmamalısınız. Hatta onu da bu oyuna dahil ederek sizin başlattığınız bu fanteziyi zenginleştirmesini isteyin. Erkekleri tahrik eden sözler için iyi bir örnektir bu.

Erkekleri Tahrik Eden Sözlere Örnekler 2

Onun bir fantezisini geliştirin

Kendisine ait bir fantezisini anlatmasını isteyin ve bu seferde siz bu fanteziyi zenginleştirmeye çalışın. Araya girdiğiniz anda duydukları yani sizin dudaklarınızdan dökülen sözcükler onu bir hayli tahrik edecektir.

Erkekleri Tahrik Eden Sözlere Örnekler 3

Seks oyuncaklarından bahsedin

Yataktaki Kraliçe yazarı Sibel Savaş bunu da öneriyor. Çoğu kadın bundan habersiz ama erkekler yetişkin oyuncaklarına deli oluyor, çılgına dönüyor, aklı başından gidiyor. Daha nasıl anlatalım! Kendilerini unutuyorlar, tahrik edilmenin doruğuna çıkıyorlar resmen. Erkeğiniz üzerinde unutulmaz bir etki bırakmak için seks oyuncaklarının gücünü kullanın.

Erkekleri Tahrik Eden Sözlere Örnekler 4

Ona seks kostümünüzü anlatın

Yoksa siz hala kostüm kullanmıyor musunuz? Yapmayın! Dantelli iç çamaşırlarından bıkmadınız mı hala? İnanın erkeğiniz bıkmıştır da sizin haberiniz olmamıştır. Bu da önemli seks trendlerinden biri. Tahrik edici etkisi de paha biçilemez. Alın özel bir kostüm ve o henüz görmeden modelini, rengini, özelliklerini sözlerinize dökün ve kulağına bunları fısıldayın.

“Erkekleri tahrik eden sözler” ve çok daha ötesi için önerimizdir hanımlar Yataktaki Kraliçe e-kitabını inceleyin ve erkeğinizin daha önceden düşleyemeyeceği anları ona nasıl yaşatacağınızı öğrenin.

yataktaki kraliçe kitabı incelemek için tıkla

İlginizi çekebilecek yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir