Erkekler yatakta ne ister ekşi sözlükte erkekler tarafından yapılan en akıllı tavsiyeleri derledik. Yatakta ne isterler ekşiden bilgiler.

Sevgiliniz ya da kocanız için yatakta en iyisi olmak, onu tam anlamıyla tatmin etmek istiyor ve Ekşi Sözlük yazarlarının fikirlerinden faydalanmak istiyorsanız bu derleme yazı çok işinize yarayacak. Erkekler yatakta ne ister ekşi sözlükte ıvır zıvır gereksiz entryler de olabiliyor. Bunları eledik ve akıllıca olan tavsiyeleri ayıklayarak zaman kaybetmemenizi sağladık.

Erkekler Yatakta Ne ister Ekşi Sözlük Yazarlarından Öneriler

Erkekler yatakta ne ister Ekşi sözlük yazarları neler öneriyor? Aşağıda göreceğiniz Ekşi’den seçmece yapılmış tavsiyelerin yanına bazı notlar ekledik. Sonunu da size çok yarayacak bir yere bağlayacağız. Dikkatinizi kaybetmeyin kızlar!

Ekşi’de yazılmış entrylerden laf salatası yapılmamış mantıklı tavsiyeler şöyle;

  • Utanma duygusundan arınmış bir hatun demiş biri.
  • Bir diğeri, oral sekse bayılıyoruz ama iyi olanına demiş ve iyi bir oral seks istediklerini üzerine basa basa söylemiş.
  • Bir diğeri bu soruya kızmış ve çağdaş toplumlarda kadınların bu soruyu sormayacağını, çünkü modern ülkelerde kadınların bu cevabı zaten biliyor olduklarını, cinsel hayatta başarılı olduklarını söylemiş. Şöyle devam etmiş; ‘Danimarka gezimde deneyimledim, helal olsun dedim. Ama gel de bunu bizim kamalak kezbolara anlat! Hiçbir numaraları yok. Hacimsiz kenar mahalleliler. Azcık Yataktaki Kraliçe okuyun da bir şeyler öğrenin’ demiş.
  • Bir diğeri, kadın dediğin mışıl mışıl uyumayı ve uyanınca da vahşi hayvanlar gibi sevişmeyi bilmeli demiş.
  • Mutsuz bir abimiz, yatakta erkeğe ne yaparsan yap eğer canı istemiyorsa nafile demiş.
  • Tabularından sıyrılmış, istekli bir kadın isteyenler çok olmuş Ekşi’de.
  • Küçük sürprizler istiyoruz diyenler var.
  • Bir diğeri özgüvene değinmiş. Özgüveni olmayan birinden bir şey isteyemezsiniz. Yapamaz zaten isteklerinizi demiş.
  • Yatakta memnun edilememiş bir kardeşimiz, uykumu getirecek kadar sıkıcı olmasın, uyuyakalırsam bundan pişmanlık duyacağım kadar özel, eğlenceli bir kadın olsun demiş.
  • Erkekler yatakta ne ister ekşi entrylerinden son olarak seçtiğimiz öneri şu; Yanımdayken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağım, huzur ve mutluluk veren, yatakta becerikli kadını isteriz, daha ne isteyelim demiş.

Erkekler Yatakta Ne ister Ekşi Yazarları Yataktaki Kraliçe’yi Tarif Ediyor

Yataktaki Kraliçe kitabını bir kısmı açıkça dile getirmiş. Bir kısmı ise direkt olarak Yataktaki Kraliçe’nin lafını etmemiş olsa da ideallerindeki kadının Yataktaki Kraliçe e-kitabında anlatılan kadın modeline uyduğu gayet ortada. Pdf biçimli bu e-kitabı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebileceğiniz linki bu yazımız sonuna koyduk. Arzu ederseniz siz de kitabı okuyabilir ve Yataktaki Kraliçe kitabı ile erkeğinizi tatmin ve mutlu etmenin yollarını öğrenebilirsiniz. Resimli ve yazılı anlatımlarıyla tam bir cinsel kılavuz olan bu kitabı okuduktan sonra cinsel yaşamınızın çok olumlu yönde değişeceğine emin olabilirsiniz.

“Erkekler yatakta ne ister ekşi” ile sınırlı kalmayayım daha fazlasına sahip olayım diyenler, kitabı okumak için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayarak okuyabilirler.

yataktaki kraliçe kitabı okumak için tıkla

ilgini çekebilecek diğer yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir